Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 18 éves kor alatt nem végeznek...

18 éves kor alatt nem végeznek csőmell korrekciót?

Figyelt kérdés

15 vagyok, életem megkeserítőjétől meg akarok szabadulni.

Nem értem, hogy állítólag miért nem végeznek.


Nem lehet megvizsgálni, hogy fog-e még változni, és amikor rájönnek, hogy bizony ilyen marad, akkor megműtik?

Mert bármennyire is hülyének néztek, nekem mindig is csőmellem volt. Ez már nem változhat: a mellbimbóm túl nagy. Össze nem hiszem, hogy összemegy. Ráadásul túl lent é túl távol vannak egymástól. Nem hiszem, hogy összébb húzódik és megemelkedik...


Mellkisebbítő műtétet tudtommal végeznek 18 éves kor alatt. Bár a csőmell más, én azért bevállalnám.


Nem lehet sehogy sem megoldani szülői beleegyezéssel sem?

Implantátum nem kell, persze azért jó volna, de nem az a bajom, hogy kicsi a mellem. Hanem, hogy undorító csőmell.

Valami ilyesmi:

[link]

De még kicsit rosszabb is, mert nagyobb a mellbimbó udvarom, és az egész jobban kijön, tehát "hosszabb" cső.


Légyszi próbáljatok megérteni, és nem leszólni. Tudom, hogy idióta vagyok, és, hogy ez nem számít... De én így nem tudok élni. Utálom amikor még azt mondják, hogy én magam rosszabb vagyok, mint a mellem. Hát kösz, ez aztán sokat segít. Kérlek titeket, értsétek meg, hogy minden nap sírok, és néha már úgy érzem, hogy megőrülök. Komolyan, néha bekattanok, és már azt sem tudom ki vagyok. Utálok tükörbe nézni, mindig valaki mást látok, egy tök idegent.

Előre is köszönöm a megértő válaszokat! 15/l



2013. jan. 28. 19:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

gondolom azért nem végeznek mert igaz h ez már nem fog változni de nöni valoszinüleg igen és hiába mütenének meg most ha utána sokkal rosszabb deformitások lennének a növekedés és az implantátum miatt.


nekem is ilyen van én is utálom de elfogadtam.. azt mondják szoptatásnál lehet gáz mert ugye itt végülis szövethiány alakult ki. 26 vagyok.

2013. jan. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Megértem a problémádat, de még változhat a tested a következő néhány évbe. Képzeld el, hogy egy korrekció után átalakulna a tested: újra mehetnél korrekciós műtétre.
2013. jan. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Mert nem tudhatod Te sem, mennyit alakul még a melled, hiszen a genetikádat te sem ismered pontosan.


Elhiszem, hogy nagyon rossz lehet most Neked, de szexkapcsolat úgyis bőven korai még a Te korodban, egyéb helyzetekben pedig nem látja senki, így át tudod vészelni ezt az időszakot. A lényeg úgyis az, hogy egészséges legyél, majd pedig elégedett a későbbi műtéttel. Azért egy ilyen beavatkozás is elég komoly, és ha orvosi szempontból indokolt várni, akkor nincs mit Tenned, mert az egészség és a műtét jó eredménye a legfontosabb szempont.

2013. jan. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem a képet is. Ha ilyesmi a cicid, akkor meg pláne ne aggódj, egyáltalán nem tűnik súlyosnak, ráadásul még bőven alakulhat, nőhet is a korod miatt. Fel a fejjel! :)
2013. jan. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is még túl korai lenne a műtét, sokat változhat még a tested, fejődésben vagy. Pár évet még várjál vele, aztán szépen korrigálják az amúgy nem is vészes szépséghibádat. Vannak nagyon jó melltartók, fürdőruhák, amik elrejtik. Én is azt mondom fel a fejjel :)
2013. jan. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ami a linkelt képen van az egyáltalán nem olyan gáz, nem azt mondom, hogy szép, de szerintem a csúnyától azért messze van. 15 éves vagy, úgyhogy a melled formája még szinte 100%ot változhat. A barátnőm 26 éves, 24 éves volt amikor megismerkedtünk és változott a mellformája az elmúlt 2 évben. Úgyhogy szerintem most próbáld meg túltenni magadat ezen, könnyen lehet, hogy mire 18 leszel nagyon szép melleid lesznek. Ha még 25 éves korod környékén sincs semmi változás, szerintem akkor gondolkodj inkább műtéten. most még NAGYON korai!!!!!


28/F

2013. jan. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Korai még! Fog majd nőni a melled, és oldalirányban is fog vastagodni! Tapasztalatból mondom! Nekem is hasonló a cicim, és párom imádja!

Nekem 20 éves koromban kezdett szépülni, tizenévesen nekem is csúnyácska volt.


25/N

2013. jan. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a kedvességet mindenkinek! :')
2013. jan. 29. 18:25
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem megy... Napközben megynugszok, de este megnézem magam a tükörben, elundorodok és bőgni kezdek.

Az én mellem sokkal-sokkal ocsmányabb, mint a képen lévő.

És mindenhol csak melleket látok, és mindenki csak arról beszél.


Nem nézem le a korosztályomban lévő fiúkat (sőt, az idősebeket sem), amiért annyira foglalkoztatja őket. Imádják a melleket. Mindig csak arra gondolnak, és folyton arról beszélnek. Mindig azt hallom. És olyankor mosolygok én is, nevetek a melles vicceken, de belül meghalni van kedvem.

2013. jan. 29. 19:50
 10/21 A kérdező kommentje:

Nagyon mély szinten vagyok.

Sosem vagyok melltartó nélkül, este is abban alszok. Ha netalántán nem lenne rajtam, akkor szörnyen érzem magam, ha meg véletlenül hozzáérek, vagy meglátom, akkor sírógörcsöt kapok. Mintha kettő, nagy mellbimbó + mellbimbóudvar lenne. Mell az alig-alig van. Ha oldalról nézem, akkor a mellbimbóudvarom ugyan akkora, mint maga a mell. Szörnyen ocsmány. Hánynom kell tőle. Néha annyira felidegesít, hogy megdörzsölöm, rendesen, erősen. Attól félek, hogy a végén még kárt okozok magamnak. Néha eszembe jut, hogy valahogy megvágom magam, vagy valami, és akkor meg kell műteni, meg akkor esetleg lehetne plasztika is.


Beteges, nem hinném, hogy megteszem, de akkor is ilyeneket gondolkozok. Közben meg megy tönkre az életem.

2013. jan. 29. 19:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!