Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Bőrgyógyász távolított-e már...

Bőrgyógyász távolított-e már el a fejetekről/fejetekből kidudorodó zsírcsomókat, milyen volt mennyibe került, megosztanátok tapasztalataitokat, úgy néz ki, hogy megműtik a fejemet?

Figyelt kérdés

2013. febr. 19. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor kell fizetni, ha magánorvoshoz mész. Helyi érzéstelenítés után felvágják a fejbőröd, és kipucolják vagy kinyomkodják a zsírt belőle.
2013. febr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak a maszek kér érte nagyobb összeget. Nekem a múlt évben volt ilyen. Férfi lévén szeretem a rövid hajat és hát kicsit látszott is, három ilyen zsírcsomó volt a fejemen. A fodrászom mindig mondta is, hogy menjek el kivetetni, meg, ha véletlen egyszer fodrászt cserélek, akkor ugye rizikós, hogy belevághat, mert ugye ő már tudta, hogy hol van. Elmentem háziorvoshoz, megnézte, elküldött a sebészetre, ott kaptam időpontot, meg elmagyarázták mit csinálnak. A három helyen a fejbőrön kiborotválják egy olyan 2x2 centis helyen a zsírcsomónál a hajat, hogy könnyebben hozzáférjenek. Így nem tudom a kérdező férfi vagy nő, de ha férfi és rövid a hajad, akkor ajánlott már előtte inkább leborotválni a hajad, mert a rövid hajon elég idétlenül néz ki pár kopasz folt, akkor már a kopasz kevésbé feltűnő, mint a "lyukas" fej. :) Ha nő vagy és hosszú a hajad, akkor meg ráfésülöd és nem is látszik. Kapsz érzéstelenítőt, a fejbőrödbe. Felnyitják, kiveszik, kimossál, összevarrják és kész is. :) Pár napig nem érheti víz.
2013. febr. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy zsírcsomó volt a nyakamon. Maszek sebésszel vetettem ki, 18 ezer volt a műtét + 5 a varratszedés. Amúgy 10 perc volt az egész és teljesen fájdalommentes, utána 4 öltéssel varrta össze a sebet. A leg kellemetlenebb része a dolognak az volt hogy 1 hétig nem érhette víz.
2013. ápr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!