Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Elálló fül, lehet műteni? (lent)

Elálló fül, lehet műteni? (lent)

Figyelt kérdés
eléggé eláll a fülem,meg tudják csinálni,hogy ne legyen ez?Ha igen,mennyibe kerül és ha esetleg volt valakinek,milyen lett utána?15 éves vagyok
2013. febr. 27. 19:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért zavar ennyire? Ne adj a külsőségekre... Hidd el... Megtalálod azt aki gerjedni fog a nagy füleidre. Még kicsi vagy ( bocsi ), majd 17-18 évesen más lesz a véleményed! :)
2013. febr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az elálló fül siráj!
2013. febr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 LiLike♥♥ válasza:
Volt egy ismerősöm (már felnőtt) megműttette. Semmivel sem lett jobb. Ne csinálj hülyeséget! Fogadd el magad :)
2013. febr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A Szántó Dávid /riporter/ a legaranyosabb egérfülő csávó. Ha lány vagy, gondolj a Détár Enikőre. Ő azt is megműttette.
2013. febr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én megműttettem, és nagyon jól sikerült! Kisebbrendűségi érzésem volt, már majdnem begolyóztam a csúfolások miatt. Szóval nekem jobb lett tőle.
2013. febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
48%

Szia!

Engem nem rég műtöttek (kb.2hete) nekem 100fokra elállt a fejemtől.Most viszont teljesen rásimították.2-3nap volt az amikor nagyon fájt de fájdalomcsillapítóval minden megoldható:) Viszont a műtét utáni nyomókötéssel számolnod kell,hogy a nyomókötést meddig kell hordani az körháztól függ.Műtét után 1 hétig lehet otthon maradni,de ha fáj több ideig is kérhetsz igazolást.Én csak ajánlani tudom a műtétet.Egyébként én úgy tudom hogy 14 éves korig ingyenes ez a műtét és csak pszichológiai szakvéleménnyel,utána már fizetni kell de nem tudom biztosan járj utána:)


13/L

2013. márc. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem két lányismerősöm is van, akinek volt ilyen problémája magával.


Egyiküknek épp csak kicsit jobban elállt a füle, de egyáltalán nem volt zavaró (én speciel nem is foglalkoztam vele, el voltam foglalva az amúgy gyönyörű lánnyal)

Szerzett pszichológiai szakvéleményt valakitől és megműttette. Nagy változás nincs, viszont ennek kapcsán és egyébként is nagyot zuhant a szememben.


A másik lánynak felemás a füle, TÉNYLEG nagyon jól láthatóan, derékszögszerűen eláll az egyik. Nem műttette meg és nem is fogja. Nem rég házasodott, szerintem is szép és vonzó így is és emberileg is nagyra tartom (és minden más szempontból is).


Szóval kicsit gondold át ezt. Én férfiként kicsi, nagy, elálló és nem elálló fülű lányokat is vonzónak tudtam találni. Viszont azokat, akik minden hülyeség miatt átalakíttatták a külsejüket, azok közül senkivel nem tartom még csak távolról sem a kapcsolatot.


(Extrém esetben én is elfogadom ennek a lehetőségét persze)

2013. márc. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én előtte állok a műtétnek,nem csak kinézet miatt teszem, hanem nekem reggelre olyan szinten fáj a fülem , hogy úgy érzem ha hozzá érnék letörne:( Nekem ebből már elegem van, pedig több féle párnát próbáltam már !

A másik, csúfoltak már eleget e miatt, úgyhogy nekem senki ne jöjjön azzal, hogy fogadjam így el magam!!! Meg ne foglalkozzak mások véleményével ! Egy óvodás korú, de még egy 10 éves gyereknek sem tudod elmagyarázni, hogy ne csúfolj mást, mert az az illetőnek baromi rosszul esik! Most meg felnőttem és a sz@r takony gyerek ugyanúgy csúfol , csak az anyja a mai világban meg sem próbálja megmagyarázni, amit régen megtettek! Nem természetellenes kacsaszájat, vagy 600 cm3 mellet akar a kérdező és én sem. Szóval én csak bíztatlak, én Debrecenben csináltatom , 140 ezerért.

2013. márc. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: teljesen igazad van! Taknyos kölykök csúfoltak engem is, na ez már betette a kaput! Én is megműttettem férfi létemre. Végre nyugalmam van, és senki nem nevet ki!!! :)
2013. márc. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha fáj, akkor persze...


De csúfolnak? Hát, engem azért cseszegetnek, mert nagy vagyok és viszonylag ritka a keresztnevem, de megtanultam tojni rá; ez nem engem minősít, hanem őket.

2013. márc. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!