Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 18 éves kor alatt tényleg...

18 éves kor alatt tényleg ingyenes a fülműtét? Elálló fül esetében

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy ingyenes.. már miért lenne?
2012. febr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs.Életmentő műtétekre is alig van pénz.
2012. febr. 13. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
esélytelen.. kb 100 ezer volt nővéremnek is.
2012. febr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ohh ://
2012. febr. 13. 17:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 170 ezer volt 2010-ben.
2012. febr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha pszichológiai vélmény szerint neked erre szükséged van, mertolyan hatással bír az életedre...stb, akkor ingyen nem hiszem, de olcsóbban megcsinálják... (Régen volt ilyen, most nem tudom)
2012. febr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


itta mellplasztikára térnek, ki de a lényeg:


"Bármilyen meglepő, bizonyos plasztikai műtétekre is igényelhető támogatás az OEP-től"



erre gondoltam előbb

2012. febr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem 2006-ban teljesen ingyen csinálták
2012. márc. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem 2 éve csinálták a fülplasztikámat, elálltak a füleim. semmit nem kellett fizetnem érte, csak egy szemfüles orvos kell, aki elvállalja és a kórházi papírodra nem plasztikát vagy hasonlót ír, hanem vmi kitalált dolgot. elég rizikós, nekem volt ismerősöm ezért sikerült így megoldani. mindezekmellett, hogyha zavar én javaslom. nekem nagyon sokat segített, hogy megcsináltattam. :) sokkal több önbizalmam lett, és le mertem vágatni a hajam amit addig a fülem miatt nem mertem. maga a műtét és a lábadozás nem vészes, lelkileg viszont számomra megterhelő volt. ha ilyen műtétre szánod magad fontos, h megbízz az orvosodban és alaposan körülnézz az interneten vagy akár egy korábban plasztikázott ismerősödnél. 16/L
2012. márc. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!