Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Azok, akik már plasztikáztatta...

Azok, akik már plasztikáztattak, mik a tapasztalatok? Dolgozathoz.

Figyelt kérdés
Dolgozatom témája a plasztikai sebészet és mivel nincs a környezetemben olyan személy, aki átesett volna ilyen beavatkozáson itt próbálkozom. Elsősorban arra lennék kíváncsi megbánta-e, ha igen miért, volt-e azóta másik műtéten, család támogatta-e, orvos hozzáállása stb. Tehát a személyes tapasztalatokat várnám és véleményeket. Köszi.

2013. márc. 7. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
orrplasztikám volt és nem bántam meg, nagyon örülök hogy szép lett az orrom! nem voltam másik műtéten és nem is tervezem mert nem vagyok az az agyonplasztikázott mű nő típus de az orrom annyira zavart hogy végül rászántam magam a műtétre. Család ellenezte nagyon de meggyőztem őket hogy így nekem rossz és mindenképpen meg akarom műttetni. Ami még érdekes lehet, hogy előtte nagyon féltem és a műtét utáni nap borzalmas volt mert be volt dugva az orrom és csak szájon át kaptam levegőt és éjszaka 3x is hánytam de miután kivették az orromból a dolgokat, utána már kaptam levegőt..de még 1 hétig be volt gipszelve a fejem, és elég rémisztően néztem ki :D
2013. márc. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem fülplasztikám volt. Nagyon meg vagyok elégedve. Az orvos és az asszisztensek nagyon kedvesek és profik voltak. Azt sajnálom, hogy a doki nem mutatott "előtte-utána" képeket. De ettől függetlenül tökéletes lett a végeredmény.
2013. márc. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát nem tudom én mennyire mernék bevállalni egy ilyen műtétet. :)
2013. márc. 8. 13:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is sokat hezitáltam, de mivel a csúfolódások nem szűntek, meg kellett lépni.
2013. márc. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mellnagyobbításom volt egy éve, eddig életem legjobb döntése. Elégedett vagyok az eredménnyel. Nem szeretnék nagyobbat. 75/AAból lett 75/B, szerintem így arányos, mert vékony vagyok. Támogatott a család, műtétet én fizettem. Orvos hozzáállásával kapcsolatban nem tudok mit mondani. Megnézett, labor eredményeim is, hogy altatható vagyok-e, nem kérdezett miért szeretném. Volt már olyan akit nem vállalt el, mert túl nagyot akart. A klinikán dolgozó nővérek is kedvesek.
2013. márc. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én 23 éves lány vagyok!

50 kilót fogytam és a hasamat csináltattam meg. a családom próbált lebeszélni, de nem tudtak. végül belátták, hogy muszáj megcsináltatnom, nem maradhattam úgy.

2013. márc. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. márc. 13. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!