Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Anyajegy eltávolítása?

Anyajegy eltávolítása?

Figyelt kérdés

Van egy anyajegy az arcomon, amit nagyon utálok már kiskorom óta. Tavaly márciusba elhatároztam, hogy leszedetem, már a dokinál voltam, amikor meggondoltam magamat mert féltem.

Mostanra összeszedtem a bátorságomat és ehatároztam, hogy leszedetem.

Viszont az lenne a kérdésem, hogy nyáron megcsinálják? egy barátnőm azt mondta, hogy kb. szeptemberbe lenne érdemes.Azért lenne jó most, mert még van 1 hónap a nyári szünetből és addig begyógyulna stb..

Szóval szerintetek nyáron van rá lehetőségem, hogy levegyék?


2011. júl. 28. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem a homlokomon volt egy anyajegy én tavaly ilyenkor szedettem le mert úgy voltam vele, hogy már nem érdekel csak szedje le. Nem bántam meg. Pár napig (6-7) le volt ragasztva aztán levettem, persze azért nem feküdtem ki a napra még egy két hétig, de azért óvatosan lehet ám vele élni nyáron is, főleg amilyen nyarunk van most.. szerintem fölösleges várni addig, én szinte új ember lettem, hogy már nincs :)
2011. júl. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál :)

És amúgy magán dokihoz mentél ? és ha igen, akkor mennyi volt?

2011. júl. 29. 11:51
 3/10 anonim ***** válasza:
nem, SZTK :) ingyenes..:)
2011. júl. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
offolok:) Hol műttetted meg, és kinél - ha nem vagyok indiszkrét?:)
2011. aug. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ez engem is érdekelne :)

Én magándokinál voltam, és kb 10000 Ft-tól kezdődik, viszont jól dolgozik+jófej is.

2011. aug. 2. 23:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Budaörsi sztk-ban az orvos nevét már nem tudom.. de ez szerintem ingyenes mindten sztk-ban.. :)
2011. aug. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ingyenesnek ingyenes, csak nem mindegy, hogy milyen munkát végez:) Nekem is az arcomom van - szemöldök felett -, és szeretném, ha valaki szépen le tudná szedni:)
2011. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem is a homlokomon volt, teljesen normálisak voltak velem itt, látszik picit a heg de azt mondták is, hogy 2-3 év mire teljesen elmúlik, de egyáltalán nem vészes, akár mikor megcsináltatnám megint, mert iszonyat sokat változtat az az apró jelenség megszünése :)
2011. aug. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, én utálom ezt az anyajegyet magamon, mindenki azt mondja, hogy: szexepil.. de engem akkor is nagyon zavar, és sokkal szebbnek látnám magamat, ha nem lenne ott.
2011. aug. 4. 01:11
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem is mindig ezt mondták... de jobb így sokkal :)
2011. aug. 4. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!