Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mi a véleményetek Pataki...

Mi a véleményetek Pataki Gergely plasztikai sebészről?

Figyelt kérdés

2013. márc. 25. 21:46
1 2 3
 11/23 Dona5 válasza:

Superlativusokban tudok csak nyilatkozni Pataki doktorról. Mellnagyobbításhoz kerestem olyan plasztikai sebészt, akinél garantált a tökéletes végeredmény. A doktor urat olyan hölgy ajánlotta, aki hozzá már egy rosszul sikerült mellplasztika utáni korrekcióra jelentkezett és gyönyörű lett a végeredmény. Arra, hogy más plasztikai sebészhez is elmenjek konzultációra, nem is gondoltam Pataki doktorral való első találkozást követően. A doktor úr (és asszisztenciája) mind az első konzultáció során, mind azt követően lenyűgözött szakmai hozzáértésével és emberségével. Még a hónapokkal előre leegyeztetett műtéti időpont előtt is sikerült beszúrni egy konzultációt és még tudtam egy kicsit variálni. Nagyon megnyugtatónak tartom, hogy ennyi kontroll vizsgálatra tudok visszamenni a műtét után, ahol mindig van idő átbeszélni a kérdéseket (nincs az a futószalag érzése az embernek). Nincsenek hirtelen felbukkanó költségek.

Na és persze a lényeg, tökéletesek lettek az új melleim.

Nem volt célom olcsó megoldást keresni, minőséget akartam és meg is kaptam. Mindenkinek csak ajánlani tudom Pataki dokort!

2014. febr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 dudaseszter válasza:
52%

Tavaly októberben kerestem fel először a doktor urat,ugyanis a korábban szilikonnal (egy nagyon ismert és elismert plasztikai sebész által) feltöltött ajkaimmal nem voltam elégedett.

Pataki doktor úr a PermaLip ajakimplantátumot javasolta.Szintén nem szívódik fel,akár a szilikon,viszont káros mellékhatásai nincsenek,szövődmények nem alakulhatnak ki és bármikor eltàvolítható!Meggyőzött,a beavatkozás rövid volt és a néhány napig tartó duzzanatot leszámítva semmilyen kellemetlenséggel nem járt.A végeredmény pedig csodás;természetesen dúsnak ható ajkak,nincs gumikacsa-effektus:)

A környezetemnek ugyan feltűnt,hogy valamilyen változás történt az arcomon,de a nagyszerűen eltalált arányok miatt nem tudták megmondani,hogy pontosan mi.

Az igazsághoz hozzá tartozik,hogy a magamról alkotott testképem nem felel meg a valóságnak,ezért próbàltam rövid ideig győzködni a doktor urat,hogy további beavatkozással még nagyobb ajkakat varázsoljon nekem.Szerencsémre nem bent bele,udvariasan meggyőzött,hogy az már abszolut nem lenne esztétikus .Utólag ennek nagyon örülök,valóban túlzás lett volna...

A szakértelme,szépérzéke,precizitása miatt mindenkinek bátran ajánlom Pataki doktor urat!:)

2014. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 T. Sz. Andrea válasza:

2006-ban, 20 éves koromban csomókat tapintottam a melleimben. Hamarosan felkerestem egy radiológus szakorvost, aki megállapitotta, hogy mindkét mellemben, összesen 4 fibroadenóma (jó indultú daganat) található. Méretét és szerkezetét tekintve a doktornő éves kontrollt javasolt. Hozzányúlni ekkor és az ezt követő 8 évben nem kellett. 2014-ben, gyermekem megszületését követően azonban éreztem, hogy a jobb mellemben lévő csomó nagyon megnőtt. Ekkor onkológiára, vérvételre is elküldtek és bár megállapitották, hogy továbbra is jó indulatú daganatokról van szó, egyik mérete miatt annak eltávolitását javasolták. A korábbi években 9 mm-esnek mért daganat 40 mm-es lett. Több sebész orvosnál is megfordultam ekkor állami kórházban és minden esetben azt mondták, hogy a mellem felső részén történő vágással kimetszik a fenti fibroadenómát és szokásos eljárásként még a környező területet is. Tekintve, hogy egyébként sem rendelkeztem nagy mellekkel és több, mint 4 cm-es terület eltávolitásáról beszéltek, ami nem életmentő volt szerencsére, de szükségszerű, kétségbe estem, hogy ezután hogy fogok kinézni? Gyakorlatilag csonkított fél mellel, 27 évesen... Ezt követően több fórumot, ajánlást, cikket elolvasva felkerestem Dr. Pataki Gergelyt. Az első konzultáción is nagyon szimpatikus volt, megértette, hogy fontos amellett, hogy első az egészségem, az is, hogy az elkövetkező remélhetőleg sok évben nőies maradhassak és ne gátlásokkal teli, mellét a férje elöl is rejtegető nő. A közel egy órás konzultáció alatt alaposan tájékoztatott az állapotomról, minden kérdésről, ami bennem felmerült, tisztán felvázolta a lehetőségeket és végül az alábbi, lehető legideálisabb opció mellett döntöttünk. 2014 októberében került sor a műtétre, mely során a Pataki doktor úr, mind a négy fibroadenómát eltávolitotta a melleimből, a csomók helyét az ekkor a has és deréktájról leszivásra került saját zsírral feltöltötte, valamint a tökéletes esztétikai eredményért egyidejűleg implantátumokat is behelyezett. Mindezt mellek alatti, vékony kis vágással. A kórházban nagyon jó ellátásban, ápolásban volt részem, kedvesek, figyelmesek voltak a nővérek. Pataki doktor is többször bejött, hogy tájékozódjon hogylétem felöl. A végeredmény fantasztikus lett! A pszichésen is sok gondot okozó, fájó, növekvő csomóknak hűlt helye és hála a fenti megoldásnak, nyoma sincs egyáltalán. Kinézetre, méretre, tapintásra, közérzetre is tökéletes lett, sokkal szebb is, mint valaha is volt! Dr. Pataki Gergely túl azon, hogy tökéletes „munkát végzett”, mentálisan is nagyon sokat segített. Nem éreztem, hogy bármit is rám akar erőltetni,mindent lépésről-lépésre megbeszélt velem. A műtét előtt, a kórházban és azóta is folyamatosan figyelt rám, minden kérdésemre nyugodtan válaszolt. Ő volt az első orvos, aki olyan légkört teremtett, hogy azonnal megbíztam benne.


Nagyon hálás vagyok érte és nyugodt szivvel ajánlom mindenkinek a doktor urat és csapatát!

2014. dec. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:

Szeptemberben volt mellplasztikai és fül mütétem.

Tubuláris, (cső) melleim voltak, amiből a Dr. Pataki Gergely csodálatos melleket varázsolt nekem,álmodni sem mertem hogy ilyen szép lesz.Testemmel arányos, természetes, a hegeim is szép vékonyak és halványak.

A füleimet régen fül tágítóval kitágitottam és nem tudott összeforrni, és a fülemben egy nagy lyuk volt. A Doktor úr nagyon szépen összevarrta és már nem is látszik ott a heg.

Orvosi munkán túl emberileg is nagyon sokat segített.

Emberileg és szakmailag is fantasztikus.

Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2015. jan. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:

Sziasztok!

Én nagyon megvagyok elégedve a munkájával,nagyon örülök hogy Pataki dr.urat választottam mert nagyon precíz és figyelmes.Mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom!

2015. ápr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Ani1226 válasza:

Sziasztok!

Véleményem Pataki doktorról: Zseniális! Egy éve volt hasi zsírleszívásom és hegkorrekcióm saját zsírral történő feltöltéssel. Egy műtéttel történt minden. Az eredménnyel tökéletesen meg vagyok elégedve! A hasamról rengeteg zsírt leszívott és ennek köszönhetően újra felvehetek szűk ruhákat :). A hegkorrekcióim is nagyon szépek lettek (vese műtéti heg, vakbél műtéti heg, csecsemőkori bcg oltási heg). Az oltási hegem a leglátványosabb hisz az volt a legrégebbi és nagyon le volt tapadva, egy mélyedés volt az egész, de most szép íves lett a vállam újra. Még baba koromban begyulladt és felvágták, aminek az eredménye egy nagy heg lett egy pici pötty helyett, ami általában másoknak marad a bcg oltásból.

Pataki doktor nem csak szakmailag, hanem emberileg is kiemelkedik az orvosok közül/sőt az emberek közül is! Törődik a pácienseivel, kedves, nyugalmat áraszt. Munkájában precíz, tökéletességre törekszik. Mindenkinek ajánlom, aki plasztikai műtétet tervez! Külön elismerést érdemel, amit Bangladesben tesz a szegényekért!

2015. máj. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:

Három gyermek több, mint öt év anyatejjel táplálását követően mellplasztikára volt szükségem. Jártam pár plasztikai sebésznél, az utolsó Dr. Pataki Gergely volt, mert már nem keresgéltem tovább... Az első konzultáció alkalmával megfogott szakmai magabiztossága, amely nagyon fontos volt számomra, hiszen én annyira bizonytalan voltam... Kedves volt, sok időt szánt rám és minden kérdésemre készséggel válaszolt.

A mellplasztikai műtétem kb. 3 hónapja volt, de már semmilyen módon nem gátol a korábbi életvitelemben, teljes értékűen sportolhatok is.

Amit kiemelnék Pataki doktorral kapcsolatban, hogy azon kevesek közé tartozik, aki világszínvonalú eszközökkel dolgozik, például nagyon drága egyszer használatos lézerszikét használ, amely a gyorsabb és szebb gyógyulást segíti elő. A Szent Lukács kórházban volt a műtét nagyon segítőkész és szakértelemmel rendelkező csapattal. A műtétet követően azonnal bejött Pataki doktor és elmondta, hogy milyen jól sikerült a műtét! Olyan gyönyörű lett a végeredmény amilyenről még álmodni sem mertem!!!

Amiért még nagyon hálás vagyok neki, hogy kislányom arcán keletkezett sebet (melyet a János kórházban nagyon csúnyán varrtak össze) a legnagyobb figyelemmel igyekszik helyreállítani nem kímélve fáradtságot, időt. El tudom képzelni, hogy a bangladesi karitatív tevékenysége közben is ugyanezzel a lelkesedéssel és fáradhatatlan türelemmel gyógyítja a több ezer kis beteget!

Én mindenkinek jó szívvel tudom ajánlani Pataki doktort és kollégáit!

2015. okt. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Dr. Pataki Gergelynél szemhéjplasztikát csináltattam (alsó+felső), valamint botox és hialuronsavas kezelést.Az eredménnyel messzemenőkig meg vagyok elégedve, azóta szeretek a tükörbe nézni. Rendkívül magas szakmai színvonal, valamint nagyon emberi és lelkiismeretes hozzáállás jellemzi a munkáját. Munkatársai szintén nagyon kedvesek, segítőkészek, így csak ajánlani tudom mindenkinek! K.I.
2015. nov. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

Rendkivul szimpatikus emberileg is es szakmailag is kivalo, mindenkinek csak ajanlani tudom.

Tavaly februarban volt egy mutetem amit o vegzett - mellfelvarras, illetve ezzel egyidoben egy tumor eltavolitasa es sajat zsir visszatoltese a tumor helyere.

Ket masik plasztikai sebesznel is jartam konzultacion, de rogton egyertelmu volt szamomra, hogy ki mellett fogok donteni. Nem is bantam meg, nagyon elegedett vagyok az eredmennyel.

2016. febr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Nyunyó* válasza:
Sziasztok! Akinek mellplasztikája volt,meg lehet kérdezni mennyibe került nála? Majd én is hozzá szeretnék menni ezügyben. Előre is köszönöm!
2016. febr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!