Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mi a véleményetek Pataki...

Mi a véleményetek Pataki Gergely plasztikai sebészről?

Figyelt kérdés

2013. márc. 25. 21:46
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Rokonom ajánlására kerestem fel Pataki doktor urat 2017-ben.

2013-ban implantátumot ültettek be más intézményben. A beavatkozás akkor sajnos nem hozta a várt eredményt. Már közvetlenül a műtét után érzékelhető volt a probléma, ami az idő előrehaladtával csak súlyosbodott. Egyre fokozottabban jelentkezett a mellasszimetria, és extrém mértékű tokzsugorodás alakult ki. Az emlőfájdalomtól végül már aludni sem tudtam, nyirokcsomó duzzanat jelentkezett hónalj tájékon.

Pataki doktorúr azonnal felismerte a tüneteket, és a helyzetre való tekintettel rövid időn belül előjegyeztek műtétre. A műtét során teljes tokeltávolítást végeztek, majd kohezív gél töltésű szilikon implantátummal történt a mellnagyobbítás. Mivel a szövetállomány jelentős mértékben roncsolódott, így zsírleszívásra, majd saját zsír visszatöltésére is szükség volt a mell elvékonyodott, heges rétegeibe.

Fél év telt el a beavatkozás óta, és tökéletesen elégedett vagyok az eredménnyel. Hálás vagyok Pataki doktorúrnak és szakképzett, kedves csapatának, hogy életminőségem jelentős mértékben javult, illetve hogy megszűnt minden aggasztó egészségügyi panaszom! És az esztétikum természetesen kifogásolhatatlan :-)

2018. ápr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Ildiko877 válasza:
Remek, precíz szakember,ajánlani tudom mindenkinek,mellnagyobbító műtéten voltam nála, az eredmény olyan lett, pont amilyet kértem, formában és méretben is. Ha a jövőben még szükségem lesz valamilyen beavatkozásra, hozzá fogok fordulni.
2018. nov. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
A mellplasztikai műtétemmel (implantáció és mellfelvarrás) kapcsolatosan csak jót tudok mondani: a műtét előtt részletes tájékoztatást kaptam, a doktor úr időt nem sajnálva segített dönteni az implantátum nagyságáról, formájáról és típusáról. A kórházi tartózkodás alatt és a műtét utáni időszakban is mindenre odafigyeltek, kedvesek voltak, és maximálisan figyelembe vették az egyéni kéréseimet a kontrollvizsgálatok során. A végeredmény pedig csodaszép lett, abszolút elégedett vagyok! Pataki doktor úrnál a magas szintű szakmai profizmus együtt jár az emberséggel, és ez manapság ritka kincs!
2019. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!