Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Az orrommal lenne kapcsolatos...

Az orrommal lenne kapcsolatos a kérdésem. Szerintetek megéri megműttetni? (további lent)

Figyelt kérdés

Elég nagy az orrom, enyhén ferde is, amiért rengeteget csúfolnak. Nem tudok bemenni úgy egy helységbe, hogy ne érezném, amint megnéznek és átfut rajtuk a legelső gondolat : "de nagy orra van". Legjobban az fáj, hogy ezt kivéve szép arcom van. Szabályosak a vonásaim, de elég rossz géneket örököltem orr téren. Szóval szerintetek érdemes lenne a későbbiekben megműttetni? Vagy tudtok valami tippet, hogy kisebbnek tűnjön? (sminkelés, hajviselet stb.) Előre is köszi:)

15/L



2013. ápr. 8. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jelentősen javítana az önbizalmadon és önbecsüléseden, akkor műttesd majd meg később. Szemeidre tereld a figyelmet a sminkeddel.
2013. ápr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez a gondom és ugyanezt érzem én is. Pár éve én is feltettem ilyen kérdéseket és akkor jöttek a válaszok, hogy fogadjam el, meg ne gondoljam azt, hogy mindenkinek ez számít. Nem tudtam elfogadni sajnos és minden egyes alkalommal, ha valakit megismerek, rögtön inkább visszahúzódok, mert tudom, hogy csúnya vagyok az orrom miatt. Én biztos, hogy megműttetem, ha egyszer lesz rá pénzem, mert elveszi minden önbizalmamat. Engem is csúfoltak/nak szemtől szembe és a hátam mögött is, pedig lehetnék szép is, de ez az orr :( Nem foglak buzdítani a műtétre, ezt magadnak kell eldöntened. Addig még van is időd, mert 18 év alatt csak szülői beleegyezéssel csinálják meg, és gondolom a te szüleid nem akarnák, mert elég fiatal vagy.
2013. ápr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Andii1 ***** válasza:
mielőbbi műtét...
2013. ápr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!