Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Érdemes arcot/orrot megműttetn...

Érdemes arcot/orrot megműttetni, ha saját magamnak tetszek, csak a nőknek nem?

Figyelt kérdés

Egyértelmű, hogy nagyobb az orrom a kelleténél, de szerintem borostával egész férfiasan néz ki.

Nem is öregít, mert nem kampós az orrom, hanem "csak puklis" és SZUBJEKTÍVE én már megszoktam.

De a nők közül kb 50-ből 1-2-nek tetszek így, tehát igencsak rosszul nézik ki OBJEKTÍV mércével.


Szóval pont az inverz ellentéte vagyok azoknak, akik szépek, de nem tetszenek valamiért maguknak. 27F



2013. márc. 14. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a lényeg, hogy te meg vagy elégedve magaddal. Ne hogy már mások miatt szabasd át magad. Ha megtennéd, utána már nem önmagad lennél és talán már nem tudnád úgy elfogadni magad és nem is éreznéd olyan jól magad a bőrödben.
2013. márc. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne muttesd meg! Ha te jol erzed magad,ne izgasson masok velemenye. Lehet,hogy valakinek pont a kulonleges orrod fog megtetszeni
2013. márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a nagy orr a férfias. Kis pisze orra a nőknek kell, hogy legyen.

Szerintem az, hogy milyen az orr, igencsak részletkérdés, mikor egy nő eldönti, hogy egy férfi tetszik-e neki vagy nem.

Még ha egy nő írná ezt, mert állítólag, a nagy orr nőknél magas tesztoszteronszintre is utalhat, és így evolúciós szelekciós okokból ösztönösen nem tetszik a férfiaknak.

2013. márc. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Steve Carellnek is nagy orra van, szerintem mégis jól néz ki :) 50 nőből 50-nek akarsz tetszeni? Szerintem elég, ha egynek tetszel, szerény véleményem szerint.

Nekem nőként van nagy orrom, de ez valahogy sosem volt téma, érdekes módon a pasiknál, kivéve apámnál...

2013. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

szia

ha magadnak tetszel, akkor teljesen hülyeség átoperáltatnod magad. Ha megfogod találni az igazit, akkor annak úgy sem az lesz a fontos, hogy milyen az orrod. Szóval szerintem teljesen hülyeség lenne plasztikai sebészhez fordulni, pláne úgy, h szereted magad.

2013. ápr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne műttesd meg magad mások kedvéért!

Ha Te jól érzed magad a bőrödben, és elfogadod magad, akkor nincs kérdés, ne csinálj semmit magaddal. :)

Szerintem a megfelelő lánynak úgy fogsz tetszeni ahogy vagy.

De ha mondjuk az a bajod, hogy nem az a csajozógép vagy, akire tapadnak a nők, akkor arra sem megoldás a műtét, mert ha így is meg van a kellő magabiztosságod és kisugárzásod akkor ez a műtét után is ugyanúgy meg lenne, csak annyi hogy kisebb orrod lenne.. És szerintem egy orr nem befolyásolhat semmiben.

2013. ápr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
akkor azt az 1-2 nőt értékeld, akiknek tetszik :) a többi meg ha csak emiatt nem jössz be..sürgősen elkerülni a olyanokat.
2013. ápr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha csak mások kedvéért tennéd, akkor ne műttesd meg. Ha magadnak tetszel, akkor minden rendben van, ha találsz valakit aki szeret, akkor őt nem fogja érdekelni hogy milyen az orrod, ha neked tetszik akkor oké.

Egyébként szerintem férfiaknál semmi gond nincs a nagy orral.

Nekem nagy orrom van és néha szörnyen érzem magam, (és én nem férfi vagyok :D) de mint írtam szerintem férfiaknál még jobban is néz ki.


L.

2015. márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!