Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Az orrsövény műtét mennyibe...

Az orrsövény műtét mennyibe kerül? Volt már valakinek ilyen műtétje? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 19. 20:58
 1/9 anonim válasza:
Szia! Nekem éppen múlt hónapban volt orrsövény műtéten + arcüreg műtét. Péntek délben műtöttek, vasárnap délben már jöttem is haza. Aludni nem fogsz...ezt jobb ha tudod. Fel lesz kötve az orrod, és egy elég nagy tampon is benne lesz, amit félnaponta cserélgetni fognak, ami elég sz*r érzés. Majd hetente, kéthetente vissza kell menni vizsgálatra. Elég rossz, de túl lehet élni. Mi 15ezret adtunk, igaz, hogy nekem arcüreg is benne volt. Szerintem ti se adjatok 15ezernél többet.
2013. ápr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az orrsövény műtétet a TB támogatja így nem kerül semmibe.
2013. ápr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 20. 10:52
 4/9 anonim ***** válasza:

én is kíváncsi lennék erre, mert majd nekem is kell orrsövény műtét nagyobb koromban, de szerintem is támogatják és nem kerül semmibe.


12/L

2013. ápr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 fakocka válasza:
Nekem novemberben volt orrsövény műtétem, TB által finanszírozott, de 30-at csúsztattam a dokinak. azért ennyit, mert korábban nem volt műtétem, fogalmam sem volt mennyit szoktak adni, keveset nem akartam, az égő. A műtéttől nagyon paráztam, de az ég világon semmit sem éreztem.elötte adtak egy kábító injekciót, amitől hülyeségeket pofázta a dokinak, érdekes volt (nem altattak, felesleges). 45 perces volt a műtét, de 5 percnek éreztem, elrepült az idő. közben halgattam miről beszélgetnek a doki és az asszisztens. 2 napig kaptam parittyát, ez kellemetlen volt, mert csak szájon lehetett lélegezni. fájdalomcsillapítóra semmi szükség sem volt. a legkellemetlenebb a tamponok kivétele volt, na az tényleg szar érzés. összességében csak ajánlani tudom, utána kapsz levegőt.
2013. ápr. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) még annyi kérdésem lenne (lehet butaság), hogy látszik utána valami heg vagy valami?
2013. ápr. 24. 22:44
 7/9 anonim válasza:
elmondaná valaki hogy milyen ez az orrösvény?
2013. ápr. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gergely8922 válasza:

Apukámnak volt mert horkolt

és most is ugyan ugy horkol mint műtét előtt

2013. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem államiban ingyen volt tavaly, sikerült úgy elrontaniuk hogy mégjobban fulladtam es azota egy púp, csont áll ki oldalt az orromon. 5hete elmentem pestre magándokihoz, 200e ért csinálta, de nagyon megérte. Már nincs orrhangom jobban is kapok levegőt. Tudom ez sok pénz, de teljesen precizebb,másfajta technikaval csinaljak!
2014. máj. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!