Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van valamilyen infótok Dr....

Van valamilyen infótok Dr. Brandl Beatrix vagy Dr. Kolláth Zsuzsanna plasztika sebészekről?

Figyelt kérdés

#plasztika #arcplasztika #Brandl Beatrix #Kolláth Zsuzsanna
2013. máj. 17. 22:56
 1/2 Liza12 válasza:

Brandl Beatrixszal sajnos nagyon negativ a tapasztalatom.

Szemkarika feltöltés hyarulonnal miatt voltam nála, meg is csinálta, és 1 hét alatt felszivódott, eltűnt. Visszamentem, megint beszúrt egy adagot, az sem tartott pár napnál tovább. Az okát nem tudom, más intézetekben ha csinálják ezt, min. 6-8 hónap, de van hogy 1-1,5 évig bent marad. Vagy rossz anyagot használt, vagy rosszul adta be rossz helyre.

A másik tapasztalatom, szintén vele, hogy nagyon lehúzós, iszonyú drága. Volt egy szemölcs szerű kinövésem a nyakamon, és azt ajánlotta hogy ő 120 ezerért kiműti, leveszi. Visszamentem konkretizálni a műtétet, akkor már 150 ezret mondott, gondolom látta hogy komoly a szándékom.

Ezek után elmentem az Aestheticaba, ahol 15 ezerért megcsinálták, nem is látszik a helye sem.

2017. jún. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Liza12 válasza:
Azt elfelejtettem irni, hogy 150 ezer volt a szemzug feltöltés, az mind kidobott pénz lett. Nem volt hajlandó visszaadni az árát, mondván hogy ő nem vállalt garanciát.
2017. jún. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!