Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hol csinalljak a legolcsobb...

Hol csinalljak a legolcsobb mellmutetet? Velemenyek a csinaltatas utan?

Figyelt kérdés
Erdemes megcsinalltatni? 21 eves vagyok nagyon kicsik a melleim AA meret! Szedek fogmzasgatlot nem noll tole semmit! Van mar egy kisfiam is es terhesseg alatt sem nott, tehat szerintem muszaly megcsinalltatnom ha melleket szeretnek!
2013. máj. 25. 10:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Előbb tanulj meg helyesen írni!!!
2013. máj. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Jó tanács, sose a legolcsóbbat keresd, hanem azt amelyekről jók a tapasztalatok, hisz tudod, olcsó húsnak híg a leve.. Gondolom neked se éri meg hogy rámenjen az egészséged.
2013. máj. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

nem ilyen primitiv emberek valaszat varom mint te!!!!nevetseges vagy hahhhaaah

ertelmes emberek megertik ekezetek nelkul is!!ugy laszik te nem tartozol ezek koze!!!szanalmas vagy hahhhaaa !!!!

2013. máj. 25. 11:08
 4/16 A kérdező kommentje:
perszehogy nem !!!enis olyat keresek ami olcso es megbizhato!! de gondolom nagy arulonbsegek nincsenek is!!
2013. máj. 25. 11:09
 5/16 anonim ***** válasza:

nem ajánlatos a legolcsóbb helyeket keresni, mert nem biztos hogy megfelelő lesz az eredmény, vagy az orvos.

egyébként szerintem, ha normális életet tudtál eddig élni, tehát azonkívül, hogy kicsi a melled, nincs más probléma, akkor nem hiszem, hogy műtened kellene magad.

ezzel azt akarom mondani, hogy attól mert kicsi a melled, lehet szép. nem muszáj nagynak lenni, hogy szép legyen.

2013. máj. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem az ékezetekkel volt a gond hahahaaaaa :D

Csinálják,nem pedig csinállják, muszáj és nem muszály. De még jó ,hogy én vagyok primitív. :DDD

2013. máj. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
kedves 6-os abszolut nem vagyok rad kivancsi ugyhogy megkerlek h takarodj innen!!!!buzerantka!!! ha nem tudsz ertelemeset hozzaszollni ilyenkre nem vagyok kivancsi!!!heloooo
2013. máj. 25. 11:14
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező. Megyek is. Csak egyet gondolj át. Ha ilyen stílusban írsz,akkor a primitívet magadra kéne inkább mondanod. Csókoltatlak :DDD
2013. máj. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nem tartozok a nyugodt emberek koze szoval ha felidegesitenek ilyen vagyok!!ez van!!! es primitiv vagy mert nem tudtal ertelmeset hozzaszollni a kerdesemhez!enyit errol!!a viszont nem latasra!!!!
2013. máj. 25. 11:23
 10/16 anonim ***** válasza:
Olcsó és jó nincs.. én olyan 250. ezertől felfele kezdenék el nézelődni.
2013. máj. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!