Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hol csinalljak a legolcsobb...

Hol csinalljak a legolcsobb mellmutetet? Velemenyek a csinaltatas utan?

Figyelt kérdés
Erdemes megcsinalltatni? 21 eves vagyok nagyon kicsik a melleim AA meret! Szedek fogmzasgatlot nem noll tole semmit! Van mar egy kisfiam is es terhesseg alatt sem nott, tehat szerintem muszaly megcsinalltatnom ha melleket szeretnek!
2013. máj. 25. 10:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
olcsó mellműtét nincs mindegyik egy millióba kerülni fog az tuti és mivel melltartókat is venned kell és a vizsgálatokat is fizetni kell plussz költségekre is gondolj lehet hilauron savval is feltölteni ez kb egy évig tart és ez van 200 ezer körül mellesleg ennek semmi értelme
2013. máj. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

szia,olyan hogy olcsó nincs,650 ezer ft tól kezdödik.plussz melltrató 10 ezer / db stb stb.

olyan 700 ezer minimum.

én dr Wagner Pálnal voltam,meg vagyok vele elégedve.

2013. máj. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, olyan primitív stílusban válaszolsz, hogy egy normális választ sem érdemelsz!!!
2013. máj. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
csak olyannak valaszolok primitiv stilusban aki megerdemli!!hellooo
2013. máj. 26. 08:53
 15/16 anonim ***** válasza:
91%
Senki nem érdemelte meg, a válaszaid téged minősítenek!
2013. máj. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Olcsó= szar Drága= szar Mellműtét= szar

hogy eltudd olvasni:

szerintem ne csinalltas mert utana ugyis vagy szar lessz,

vagy nem tetszik.

2013. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!