Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A melleim miatt depressziós...

A melleim miatt depressziós vagyok. Szoptatás után járok és ez egy katasztrófa. Hallottam egy olyat, hogy pszihológus által a tb támogatja a korrekciót. Ez még igy van?

Figyelt kérdés
Kérlek ne bántást irjatok. Elég rosszul esik nekem az amit látok.20éves vagyok régen gyönyörű nagyok voltak mostmeg áhhh. Rosszul esik ha a párom vagy valaki ránéz.

2013. márc. 11. 08:04
1 2
 1/18 gelazso ***** válasza:
22%
ebben csak szakember adhat tanácsot. egyéni elbírálás van ilyen esetekben.irány a pszihológus és házi orvos.
2013. márc. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. márc. 11. 08:16
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Tudtommal már csak akkor van TB támogatott ha komoly egészségügyi oka van. Pl túl nagy mellnél a hátfájás stb...
2013. márc. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
nem, ma már sajnos nincs így.
2013. márc. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%
nem hiszem, gyakorlatilag akkor minden nő mehetne ingyen
2013. márc. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%
utolsónak igaza van. Akinek kicsi van, nagyobbat szeretne, akinek nagy van, kisebbet.
2013. márc. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
ez nem így megy akkor ennyi erővel elehetnék én is pszichológushoz ,hogy depis vagyok mert kicsi a mellem és műtsék meg.. fizesd ki ha nincs pénzed így jártál. ezt nem fogja neked senki támogatni csak indokolt esetben állja a tb de neked nincs egészségügyi gondod csak nem tetszik ahogy kinéz.
2013. márc. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

Tudod, mi a gáz? Az, hogy valaki pont emiatt nem óhajt szoptatni, és ő kapja a tápszerre a tb támogatást. Akik meg szoptatnak, ergo nem kopik az állam pénze, mehet a p....ba.


Egyébként: Nekem is hihetetlenül szép, nagy kerek melleim voltak, aztán a két gyermekemet összesen 48 hónapig szoptattam, és le is adtam egy csomó súlyfelesleget. Most nekeim is gáz a mellem, de már nem annyira, mint 2 hónapja. Állítólag a szoptatás vége felé a legbrutálabb, aztán, ha helyrebillensz hormonálisan, akkor visszaépül valamennyire a zsír is. Na, én ezen az úton már azt hiszem, haladok. Szóval, szerintem szebb lesz a melled. Amire ügyelj! NONSTOP MELLTARTÓ. Én még 2x kenem körömvirág krémmel is, és gyönyörű széppé varázsolta a bőröm. :)Naturland, 60 g-os.

2013. márc. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én nem nagyobbitatni szeretném... ez oldala felől viszolygok. Csak szeretném a régi formáját visszakapni , mert nem én vagyok. Párom is odáig volt értük most meg összegyömöszölhetném és kidobhatnám... Igazság szerint semmit nem változtatnéék magamon. CCsak annyit hogy a régi lehessek. Engem zavar. És ha lenne rá lehetőség igen is megpróbálnám... Köszönöm a tanácsot kipróbálom a krémet!
2013. márc. 11. 19:36
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

Nem támogatja a TB az ilyen jellegű korrekciós műtéteket. Nekem hármasikrek után nem a mellem, hanem a hasam lett borzalmas, de azt sem támogatják.


Valószínűleg nálad ez alkati/genetikai kérdés. Sok kismellűnek a terhesség és szoptatás után, ugyanolyan marad mint előtte vagy esetleg kicsit nagyobb lesz, viszont az előtte nagy mell könnyen lógóssá, puhává válhat.


A krémmel lehet próbálkozni, de az legfeljebb a bőr tapintásán fog segíteni, a mell szerkezetét nem fogja befolyásolni, ez több, mint valószínű.

2013. márc. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!