Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Milyen módszerrel érdemes egy...

Milyen módszerrel érdemes egy közepesen vastag ajkat töltetni? (Képekkel. )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy viszonylag fiatal budapesti lány vagyok, aki szeretné, ha nagyobbacskák lennének az ajkai. :) Gyakorlatilag arról van szó, hogy van egy csúnya orrom, egy egyenes vonalú szemöldököm, s egy lefelé ívelő szám, vékony felsőajakkal. Azt hallottam (és személyesen nekem is mondták), hogyha a fölsőajkamat feltöltetném, akkor az egész arcberendezésem megváltozna és nem lenne ilyen szigorú a fizimiskám. Namost, a plasztikai sebészetek oldalán eléggé elvesztem, és szükségem lenne egy kis útmutatásra. A Smiling Bar-féle hialuronsavas módszeren gondolkozom, de nem tudom, hogy az elég radikális lesz-e számomra. A másik a tiszta hialuronsav beinjekciózása. Vajon vállalnák-e a 3 ml beadását úgy, hogy 2 ml kerülne fölülre, 1 ml pedig alulra? Az eredmény vajon kitart 2 évig? A másik probléma, hogy lidocain-allergiám van, és tudtommal ilyen érzéstelenítőt alkalmaznak a szúrás előtt...

A jelenlegi állapot: [link]


[link]


[link]

És hogy milyet szeretnék? Mint mondjuk mint Rosie Huntington-nak van. [link]


Előre is köszönöm szépen annak, aki tud valamit segíteni a témában tapasztalattal, linkkel vagy véleménnyel.

Serényen fogom kattintgatni a zöld kézt, megígérem! :)



2013. aug. 2. 21:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Szomorú, lehet.

De nem tudom, ki vagy te, hogy basáskodj fölöttem.

2013. aug. 2. 23:14
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem se kéne a szádat feltölteni! Hidd el, semmi szükséged rá, csak elrontanád magad vele! Így is nagyib szép, húsos szád van, sokan megirigyelnék, köztük én is. Ne rontsd el, kérlek! Kár lenne érte! Az orrod meg egyáltalán nem vészes. Ha annyira nagyon zavar, akkor én is azt mondom, hogy inkább azt műtesd meg, ne a szádat! De tényleg nincs gáz azzal sem! Amúgy is nagyon ritka az olyan ember, akinek tökéletes orra van. Attól még lehet valaki szép, hogy nincs pici, keskeny orra. Az összhatás a lényeg. Aki meg azt mondta, hogy fel kéne töltened az ajkaidat, az biztosan kétszínű, irigy ember volt, aki annak örülne, hogy elcsúfítanád magadat.
2013. aug. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nem értem miért akarsz vastagabbat. én úgy örülnék egy olyan szájnak ami neked van, nekem egy vékony csÍk a szám:(
2013. aug. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Erre egy orvos tudna értelme választ adni. Ne hagyd lebeszélni magad.
2013. aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
én nem ellenzem a szépészeti beavatkozásokat, ha sok pénzem lenne, én is végeztetnék egy-két apró változtatást. de neked nagyon szép a szád! egyáltalán nem vékony, és én nem látok szigorúnak az arcodat sem. remélem, nem töltetted fel végül a szádat.
2014. jún. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!