Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrkisebbítő eszköz--Lehet...

Orrkisebbítő eszköz--Lehet ilyet Magyarországon kapni?

Figyelt kérdés

[link]

hol lehet kapni?

Köszönöm az érdembeli válaszokat.



2013. szept. 8. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van, műtétnek hívják, mint mindenhol.
2013. szept. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de nem ez volt a kérdés :/
2013. szept. 8. 18:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez nem orkissebítő, hanem formázó. (Már ha működik)
2013. szept. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És arcszőrzet-erősítőt, sűrítőt?
2013. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem Magyarországon nem kapható. De azért remélem magad sem hiszed el hogy ez kisebbíteni tudja az orrodat.
2013. szept. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Úgy tudom a porc alakítható...szóval, de én elhiszem, hogy valamicskét javíthat, de ezt úgy sem érti az akinek kicsi az orra és nincs emiatt önértékelési problémája. szóval kérek mindenkit tartózkodjon a sértő megnyilvánulásoktól,mert én sem bántok senkit.
2013. szept. 8. 20:27
 7/11 anonim ***** válasza:

5. vagyok.

Nekem tavasszal volt orrplasztikám. (Tehát sokáig éltem baromi nagy orral, és értem a problémádat). De ahogy Te is írod, a porc maximum alakítható, tehát sok gyömöszöléssel a formája esetleg egy picit változhat, de hogy kisebb nem lesz az biztos.

2013. szept. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az orrpalsztika a célom,de semmi pénzem, és komoly önértékelési problémát okoz a nagy orrom :(
2013. szept. 8. 21:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, és új ember lettem mióta normális orrom van. Sajnos tényleg egy vagyonba kerül, évekig gyűjtöttem rá, de most azt mondom hogy minden egyes forintot megért.
2013. szept. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Jó lenne látni az orrod, hogy véleményt mondjak. Mert lehet, van más megoldás is. Adj egy képet, légyszíves.

2013. okt. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!