Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fiók! Mit szólnátok hozzá, ha...

Fiók! Mit szólnátok hozzá, ha a barátnőtökről kiderülne, hogy plasztikai műtétje volt?

Figyelt kérdés

Tavasszal megműtik a fülemet, nyáron pedig az orromat. Sajnos mindkettő elég csúnya, így rászántam magam. A körülöttem élő emberek természetesen fogjá tudni, de nem tudom ha azok után megismerkedek egy sráccal elmondjam neki? Vagy inkább hallgassak róla? Mert az ismerőseimtől előbb-utóbb hallani fogja és nem tudom mit fog hozzá szólni.

Jelenleg nincs barátom de lassan már úgy érzem kigyógyulok a volt barátomból és újra ismerkedni szeretnék. Nos fiúk, ti hogy állnátok egy ilyen dologhoz?


2013. dec. 16. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem kell külön bejelenteni. Ha egyszer valamikor felmerül a téma, vagy eszedbe jut valamiről, és úgy érzed, hogy elmondhatod neki, akkor nyugodtan. Engem egész biztosan nem zavarna.
2013. dec. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem zavarna. Lassan már majd ez is olyan általános dolog lesz, mint kozmetikushoz járni.
2013. dec. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem csinálnék belőle problémát. Annál is inkább, mert a füleimet nekem is műtötték :D
2013. dec. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A fiók nem szól semmit... Bocs, de ezt nem tudtam kihagyni.


Válasz: Mit szólnék hozzá? Semmit, vissza csinálni rajta már nem tudom.

2013. dec. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
En alapból a mindenben természetes nőket szeretem. Természetesen ha szeretném nem hagynám el emiatt és elfogadnám, de biztos nem repesnék a boldogságtól.
2013. dec. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Szerintem maximum akkor kéne "bejelenteni" ha a melledet operáltattad volna meg, de nem hinném, hogy ebből később probléma lenne.

Nemhinném, hogy egy srác azért hagyna el, mert jézusom, lefűrészeltek egy darabot az orrodból! :D

Bár nekem nem volt semmilyen esztétikai műtétem, én azt vallom, hogy egy nő akkor vonzó, ha jól érzi magát a bőrében. És ha erre így kell rásegíteni, akkor így. Természetesen normális keretek között történő dolgokra gondolok, nem az önértékelési problémákkal küzdő anyontöltött "nőkre" értettem.

Sok fiú barátom van és mindegyik ugyanezt mondta, kiegészítve még azzal a gondolattal, hogy "csak szilikon melle ne legyen"

Úgyhogy hajrá, önbizalomra és ismerkedésre fel! :)

23/L

2013. dec. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Igaz, én lány vagyok, de engem nem zavarna, ha a páromnak plasztikai műtétje lett volna... Nincs abba semmi. Nem ez minősíti az embert. :)
2013. dec. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sztem ebben semmi nincs!
2013. dec. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor mondd el, ha fontosnak érzed. Egyébként szerintem ezzel egy fiú nem foglalkozik, max akkor, ha bántani akar egy csípős megjegyzéssel...
2013. dec. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha majd gyerekvállalásra kerül a sor, azért jobb, ha mutatsz neki eredeti képeket, még a műtét előttről :D A géneket nem szabják át :P
2014. jan. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!