Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek is nagyon csúnya...

Szerintetek is nagyon csúnya a lúdtalp? Lehet tenni ellene vmit?

Figyelt kérdés
Engem nagyon zavar de hiába járok lábujjhegyen rendszeresen,nem segít.Plasztikai beavatkozással meg lehet oldani vagy ez ellen nem tehetünk semmit?

2014. jan. 5. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
esztétikailag zavar? err enm hiszem hogy van esztétikai műtét ráadásul az ilyen lábfej mütétekböl a gyógyulás kb fél év és sokszor marad maradandó károsodás utána. Járhatsz bármennyit lábujjhegyen ez javulni nem fog ennyitöl. Csak legvégsöbb esetben mütik és nem esztétikai okból hanme azért mert állandó fájdalom a betegnek. Tehát ott nem a szépségre mennek hanem arra hogy javitsák a beteg éáletvitelát. Ha téged csak esztétikailag zavar akkor ötülj neki hogy nincs nagyobb bajod.
2014. jan. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A lúdtalplat (bokasüllyedést) nem plasztikai műtéttel korrigálják, hanem pl. lúdtalpbetéttel. Nem plasztikai sebészhez tartozik, hanem ortopéd szakorvoshoz.
2014. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is volt kiskoromban, de mára már nincs. Lúdtalpbetétet kell hordani és rendbe jön.
2014. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csúnya, a barátom is lúdtalpas, tökre aranyos :D
2014. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lúdtalpbetétet csak 12 éves korig szoktak hordani utána már nem segít semmit. Meg lehet műteni is, de azt is 11-12 éves korig. Utána már nem lehet vele semmit kezdeni. Egyébként ne azon legyél kiakadva, hogy csúnya. Nekem is az van és nem zavar. Sokkal inkább azért aggódom, hogy idősebb koromban fájni fog.
2014. jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!