Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Sok ronda férfi úgy gondolja...

Sok ronda férfi úgy gondolja hogy esélytelen hogy párja legyen az életében. Ti mit gondoltok erről lányok?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 10. 10:51
1 2 3
 1/22 D'a ***** válasza:
38%
az a baj hogy sok nő/lány szinte csak a külsőt nézni. Senki nem tehet arról hogy milyennek született..de arról igen mint hogy hogy viselkedik,na és persze ha igénytelen..
2013. ápr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Tényleg sok nő csak a külsőt nézik. A belső számukra nem is fontos számukra, csak a szex. Jó van 1000 nőből 5 kivétel. De a többi csak a külsőre hajt és a pénzre.
2013. ápr. 10. 11:14
 3/22 anonim ***** válasza:
74%

Velem volt már olyan, hogy az illető egyáltalán nem volt az esetem, de barátok voltunk és ahogy kezdtem megismerni, egyre jobban megfogott a személyisége, mindig nagyon jól éreztem vele magam, és kezdett megtetszeni. Igaz ő nem volt ronda, de eleinte nem gondoltam volna, hogy bármilyen érzelmet tápláljak iránta a barátságon kívül.

Szerintem mindenkinek lehet párja. Az is relatív, hogy kinek mi a ronda. Lehet, hogy aki nekem ronda, az másnak élete szerelme is lehetne, illetve fordítva. Én úgy gondolom, hogy mindenki találhat párt, ha olyan a hozzáállása.

2013. ápr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%

Na igen, ahogy az utolsó hozzászóló mondja, kinek mi tetszik. Engem rendre hülyének néznek, hogy milyen férfiak tetszenek meg, mást meg én nézek meg, hogy milyenekkel képesek együtt mutatkozni. Így kerek a világ.


A másik meg az, hogy a pasik általában a bögyös, piperkőc, had ne mondjam kiket veszik észre... Az olyanok persze, hogy a pénzre hajtanak(bár ott is vannak kivételek).


És utoljára két nevet írok. Monica Bellucci-Vincent Cassel. Bár, nekem Vincent is bejön, pedig tény, hogy nem helyes:)... De a sárm, az más! Az legtöbbször erőssebb, egy helyes pofinál.

2013. ápr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%

Tömegével látok az utcán ronda pasikat barátnővel, feleséggel, gyerekkel, szóval nem esélytelen.

Max a tinicsajok nézik csak a külsőt, értelmes felnőtt nők már tudják hogy a belső a fontos.

Mondjuk sok ronda pasival nem az a baj hogy rondák, hanem hogy ezen nyavalyognak, meg ismerkedni sem mernek. Így persze hogy nehezen jön össze egy barátnő. Ahhoz ismerkedni is kell meg határozottnak lenni.

2013. ápr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
43%
Szerintem senki ne gondolja magát rondának. Mindenki tetszik valakinek. Régen is azt szokták mondani, h minden zsákra akad folt. Van aki nem a modell alkat srácok közül választ. Méghozzá azért nem, mert egy olyan fiúben akit nem gondolja magát szépnek sokkal több a sziv és a szeretet. És én még olyanról nem hallottam, h valakinek azért nem lett párja, mert ronda.. Valahol mindenkinek van másik fele csak meg kell találni.:)
2013. ápr. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
100%
Ha egy férfi egy fokkal szebb az ördögnél már gyönyörű - tartja a közmondás is. Szóval egész biztos, hogy csak pillanatnyi megítélés, hogy ki szép, és ki ronda. Aki megszereti a másikat, valamit mindig szépnek lát majd benne.
2013. ápr. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Nem feltétlenül a kell, hogy valakinek a külsőjébe szeressek bele, miért ne lehetne a jellemébe?
2013. ápr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
100%
Eleve miért gondolod, hogy ronda vagy? Rengeteg olyan férfit, fiút látok az utcán, akik nézhetnének ki teljesen normálisan, sőt jól is, de egyszerűen annyira igénytelenek, hogy egyáltalán nem törődnek a külsőjükkel. Lehet mögötte nagyszerű személyiség, de a normális külső nélkül elég kevés lány van, aki elkezdi az ismerkedést. Nem azt mondom, hogy gyúrd ki magad 2 méter szélesre, de kicsit fordíts több időt a ruháidra, hajadra stb. Nem kellenek nagy dolgok, csak hogy ne legyen zsíros, a ruhád ne legyen bolyhos mackó.. Ha a személyiséged valóban érdekes, erre több esélyed van hozzá alakítani a kinézeted is. Persze igénytelenül sem lehetetlen nőt szerezni, de itt az a lényeg, hogy megfelelő belsővel és normális külsővel már százszorosak az esélyeid.
2013. ápr. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Xebulon ***** válasza:
53%

Minden nőt meg lehet kapni...

Ha elég sokat beszélsz hozzá

Ha elég sokat itatod

Ha elég sok pénzt adsz neki

Ha eléggé erőszakos vagy vele


Csak rajtad múlik melyik stratégiát választod!

2013. ápr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!