Ti megcsinaltatnatok?

Figyelt kérdés

24 eves vagyok es sajnos elegge log a cicim es a formaja sem szep. Nem nagy,de genetikailag megis ilyen.

REgota gondolkodom a mellfelvarrason,mar a penz is meglenne hozza,de borzalmasan felek az altatastol. Egyszer meg 5 eves koromban altattak,de arra mar nem emlekszem... Ti mit csinalnatok a helyemben?


2014. jan. 14. 07:07
 1/6 anonim ***** válasza:
én biztosan megcsináltatnám én is akarok csak nekem szilikon lesz és anyu motivál ha ő kibirta idősebb korban hogy felvágták a hasát akkor én 2kis metszést már csak kibírok a mellem alatt és az altatástól nem félek azért annak kicsi az esélye h nem ébredek fel
2014. jan. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én megcsináltatnám.
2014. jan. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem csináltatnám.
2014. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nálam nem az altatás lenne a fő ok hogy igen vagy nem. Én rengeteg képet végignéztem előtte/utána, ami csak felvarrás esetleg kisebbítés, szilikon nélkül. Igazából egyik se lett utána olyan hogy azt mondtam volna hogy hűha. Persze jobbak voltak valamivel, de nem tökéletesek, azért meg nem fizetnék egy vagyont.
2014. jan. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 HUN_Sector válasza:

Ugye tudod hogy a szilikont időnként cserélni kell? Ez alól kivétel a prémium kategóriás implantátum, melynél csak rendszeres vizsgálatra kell járni. Persze komplikációk adódhatnak (akár halálosak is, pl. ha szivárogni kezd).

Felvarráson nem gondolkodtál?

2014. jan. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én megcsináltattam, nem felvarrást, hanem implantot. Az altatástól ne félj! Felfekszel a műtőasztalra, kapsz egy szurit, bekábulsz, onnan már semmire nem fogsz emlékezni. Nekem inkább a fájdalom volt durva... De nem bántam meg:) Megéri. Csináld, ha szeretnéd, az altatástól tényleg ne félj! :)
2014. jan. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!