Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrplasztikám volt novemberben...

Orrplasztikám volt novemberben gipsz levétele után nagyon tetszett. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
De elkellett kezdenem dolgozni, szüleimnek segíteni anyagilag, fizikai munka előfordult hogy nehezet is kellett emelnem. Észre vettem 1 hónapja hogy már nem olyan szép és mintha nagyobb lenne. Tudom duzzanat meg ilyesmi de nem puha mint egy duzzanat hanem mintha már csont lenne. Bízhatok benne hogy szép lessz és ez csak átmeneti? 19f
2014. jan. 21. 14:50
 1/4 A kérdező kommentje:
próbáljak újra polcoljam fel a fejem alváskor? hátha segít
2014. jan. 21. 14:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg eredetileg is ferde volt az orrod, ezért áll vissza egy kicsit. Hiába rakják fel egyenesen a sínt az orrodra, ez ellen nem nagyon lehet mit tenni. Akárhányszor plasztikáztatnád meg, akkor is így lenne. Tesómnak is így volt. Csak neki ezt már akkor elmondta az orvos, amikor levették a gipszet.
2014. jan. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem köszönöm
2014. jan. 31. 14:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne vissza menned és megnézetni, a másik én most állok műtét előtt és doki is azt mondta és mindenkitől azt hallom, hogy fél év , mire a műtét után elnyeri végleges formáját az orr.

Hat hétig javasolják, hogy kemény fizikai munkát ne végezzen az ember, szóval nem hiszem, hogy amúgy is 100 kg-okat emelgettél !

Én szerintem meg azért megy el az ember plasztikai sebészhez, hogy korrigáltassa ami nem tetszik, legyen az ferde orr, vagy nagy vagy vastag stb... nem lenne szabad ugyanolyannak lenni, mint volt !!

Menj vissza a dokihoz és mutasd meg !

2014. ápr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!