Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Térdig gipszelt lábhoz hogyan...

Térdig gipszelt lábhoz hogyan öltözzek minél kevésbé feltűnően? 19/F

Figyelt kérdés

Először valami laza, bő hosszúnadrágra gondoltam, ami takarja, meg egy szürke vagy fekete zokni rá, hogy minél kevésbé látsszon, de most bejött a meleg, ilyenkor meg én mindig rövidnadrágban járok már. De az meg irtóra bénán néz ki egy fehér gipszel az egyik lábamon. És az mennyire baj, ha meg zoknit sem húzok rá? De akkor meg a lábujjam van kint.

HA nektek volt már ilyen, vagy ismerősötöknek, osztálytársatoknak, hogyan öltöztetek gipszelt lábhoz?

Köszi a válaszokat!



2013. ápr. 20. 08:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ez így nyáron és nekem akkor könnyített gipszem volt amire tudtam cipőt húzni és így hosszúgatyával nem is látszott, de melegben nem tudsz velem mit tenni. Ha most vagy gipszben az igazi kánikulára úgyis leveszik
2013. ápr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
az egyik barátnőmnek volt begipszelve a lába, tök aranyos volt :D Ráadásul neki is így nyár elején. Ő csak a papucsa egyik felét tudta felhúzni, hozzá egy shortot és kész. Egyébként nem gáz, nem fognak lúzernek nézni, ha mondjuk a rövidnadrágod leér a gipszedig, vagy csak egy fél pár papucsot veszel fel, hiszen le vagy sérülve. Bárkivel előfordulhat ez.
2013. ápr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!