Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mitől lehet magasabb az ember...

Mitől lehet magasabb az ember 21 éves korban?

Figyelt kérdés
Akármi, mi a megoldás? Csak 1-2cm el is akár. Persze nem olyan választ várok hogy magas cipő, meg zselézett haj stb.

2014. ápr. 1. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Eltörik a lábad,és "vasakkal" úgy engedik a csontot összeforrni hogy nyerjenek 1-2cm-t én ezt ismerem.

Persze ezt neked kell eldönteni megér e ennyit az 1-2 cm.

Gondolom elég fájdalmas,és drága is :)

2014. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem megér. Mivel kb ez az 1-2cm választ el attól hogy elég magasnak érezzem magam. Mennyibe kerül a legolcsóbb, de még megbízható helyen? Hozzávetőleg?
2014. ápr. 2. 14:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ingyen is megcsinálom... Az első nem említette, hogy ez természetesen csak akkor lenne igaz, ha mindkét lábszárcsontod ugyanazon a helyen, hasonló mértékben roncsolódna. Meg persze abban az esetben, ha az orvosok nem az életed megmentésén fáradoznak műtét közben, hanem miliméter pontosan bemérik a magasságod. Bár ez kicsit valószínűtlen :)

Kezdj el ugrálós sportokat űzni, nyújt sokat, és meg lesz az eredménye 3-4 éven belül.

Bár az is lehetőség, hogy reggel, ébredés után végzed a méréseket. Olyankor 3-5 centivel magasabb vagy, mint délben, mert a tested még nincs "lenyomva"

2014. ápr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Kicsit magasabb reggel az ember. Csak az a bajom az ugrálásokkal hogy nem tartósak. Vagy legalábbis nekem nem. Gondolom 4millióért mert megnéztem csak pontosak az illetékesek. Hát ha van ötlet hallgatom, csak nekem tartós és végleges megoldás kéne. A gerincet hiába nyújtom ki mert visszacsuklik.
2014. ápr. 5. 23:44
 5/6 anonim válasza:
100%
vegyél fel magas sarkú cipőt
2014. ápr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Végleges az, ha nem csak egyszer-egyszer csinálod....
2014. ápr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!