Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellplasztika reszletre, ha...

Mellplasztika reszletre, ha nincs bejelentett munkahelyem?

Figyelt kérdés
Rudtancoskent dolgzom, aranylag sok a havi kiadasom,igy akarhanyszor elkezdtem gyujteni cicikre mindig hozza kelett nyulnom. Havi 100 ezret tudnek forditani reszletekben valo fizetesre, bar megeshet hogy ennel tobbet is. Van valahol lehetoseg erre? vagy mindenkepp jovedelem igazolas stb kell?

2014. ápr. 17. 01:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha eddig semmit se tudtál félretenni, akkor nem fogod tudni fizetni a részleteket sem.
2014. ápr. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hitelt a semmire nem adnak. Először is legyen egy bejelentett munkád, határozatlan idejű szerződéssel. Utána szóba állnak veled.
2014. ápr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
100 200 Ezer rohogve megvan. 3-400 Fole nem nagyon sikerult meg emelkednem. Sajnos nagyon rossz sporolo vagyok, tudom gyujteni kene, en ugy irigylem azokat akik tudnak sporolni. Nem hulyesegre koltok. Lakasba veszek ezt azt. Diszitgetem szepitgetem. Az egyik auto 22litert eszik , jo azzal csak hetvegen ha megyunk vmerre de akkor is 15-20 ezret belekell tenni. Kicsilanyombak szep ruhak butorok jatekok. Tom tailor tol kezdve a disneyig. Draga kajak... tudom ezt nagyon elrontorttam, hogyan probaljak meg TARTOSAN valtoztatni ezen ? multheten egesz jol "sporolgattam" viszont osszeszamolva tenyleg meg ufyis dobbenetes szamot kaptam
2014. ápr. 17. 13:39
 4/7 anonim ***** válasza:
menj el kérdezd meg, bejelentett munkaviszony ha nincs tényleg nem lesz kölcsön.
2014. ápr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem fogsz hitelt kapni,ha nincs bejelentett,meg ha van is,akkor is elbíraljak,elég e a jövedelmed.
2014. ápr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok plasztika ellenes, én is átestem rajta. De neked egy agysebészt ajánlanék inkább....
2014. ápr. 23. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy plasztikai sebész sem ad hitelt , én még nem hallottam róla , pedig eléggé körbe jártam már a plasztika témát ! Max bankban tudsz hitelt felvenni és ott törleszted, de munkáltatói nélkül nem fogsz kapni!


Ha van bankszámlád, akkor szépen minden hónapban lekötsz 100-150 ezret , amihez nem tudsz hozzá nyúlni és kész, voálá, meg is van a megoldás ! Vegyél erőt magadon és le tudod rakni, ha meg nem, ezt vedd valami isteni jelnek, hogy nem kell neked műcickó !

2014. máj. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!