Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Csak azokat kérdem, akik...

Csak azokat kérdem, akik akiknek volt lézeres végleges szőrtelenítésük: bevállt vagy újra visszanőtt a szőr?

Figyelt kérdés
Hallok jót és rosszat is erről, és nem tudom már, hogy így éredemes e költenem rá! Nagyon erős, fekete szőrzetem van, néhol még duplatővel is! A kérdéses területem a toka-nyak részen lenne! Tapasztalatokra lennék kíváncsi! Köszi!
2009. dec. 22. 07:11
 1/1 anonim ***** válasza:

szia!

ha erős, fekete szőrzeted van, különösen, ha fehér bőröd, akkor szerintem mindenképp próbáld meg. de nagyon nézd meg, hogy hova mész. én már olvastam olyat, hogy valaki azt írta, hogy amivel neki csinálták az kb annyit ért, mintha vakut villantgattak volna...

én a hónaljamat csináltattam meg, nagyon fehér, vékony bőröm van, és ehhez nagyon sötét, nagyon erős szőr. egyszer voltam még csak, de a jobb oldalon már alig van szőr, az is csak olyan gyér. a bal oldalon egy pici sávban megmaradt, de az is gyenguszka. elképzelhető, hogy nekem nem is kell majd több, mint két kezelés.

amúgy nekem nem úgy tűnik, hogy kihullik a szőr, inkább csak nagyon elvékonyodik, és iszonyatosan lelassul a növése.

mondok egy példát: én soha nem tudtam előtte rendesen leborotválni, mindig borostás volt, annyira erős volt a szőr, ráadásul szinte azonnal elkezdett visszanőni.másnap más ciki lett volna azt mutogatni. most, ha egy hétig se borotválom, akkor se gáz. alig látszik valami. szóval én nagyon örülök, hogy elmentem, mert ez nagy probléma volt.

2009. dec. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!