Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Megéri (anyagilag, eredményben...

Megéri (anyagilag, eredményben) a zsírleszívás csípő és comb környékéről és altatás nélkül lehetséges?

Figyelt kérdés
Testalkatilag derékig vékony vagyok, csípőm széles és combom is erős. Rendszeresen sportolok, de a combom erősödik, és hájas. 165 cm 55 kiló vagyok. Volt hogy fogytam, akkor felül lapos voltam, combom is fogyott, de felső testemhez képest továbbra is erős. Amikor 10 kilót fogytam,akkor voltak szép vékony lábaim, de akkor betegesen sovány voltam. Van életem, stb, nem mindennapi téma. Viszont az zavar, hogy kimegyek az utcára és a legtöbb lánynak, pálcika lábai vannak keskeny csípővel. Nem tudok felvenni egy leggingset mert nagydarabnak nézek ki. Vagy olyan nadrágot veszek fel, ami összehúzza a combomat és keskenyíti, vagy szoknyát, mert izmos tónusos a lábam. Engem zavar, nem akarok másnak megfelelni. Én nem érzem így jól magam. Hájas az egész combom, lötyög. Sporttól erősödik, fogyókúrától eltűnik a mellem. Aránytalannak érzem magam. ha hízok a hasam lapos marad és megy egyből csípőre és combra. Nem akarok plasztika függő lenni, meg egy beavatkozás után még többet, és nyilván milliomos sem vagyok. Kérem olyan írjon, aki már átesett ilyen beavatkozáson.

2014. máj. 17. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
A zsírleszívás sosem éri meg. Lehet egy ideig jó de aztán visszanő és felesleges pénzkidobás. Még mindig Eredményesebbnek tartom a normális diétás étrendet mozgással. De a legjobb ha elfogadod hogy ilyen az alkatod és kihozod belőle a legtöbbet.
2014. máj. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyáltalán nem éri meg. Ha sportolással és fogyókúrával sem megy le akkor nincs mit tenni. Egy jó tanács. Ne edz a lábadra hanem biciklizz akár szobabiciklin és ne egyél utána csak zöldséget esetleg csirkehúst. Nagyon keveset. Semmi kenyér semmi zsíros étel. Jah és sokszor egyél zöldséget naponta. Napi hétszer. Kábé másfél óránként egyél zöldséget vagy joghurtot. Így tuti lemegy minden felesleg. Ráadásul nem fogsz éhezni mert eszel csak nem sokat és gyakran olyat ami nem hizlal.
2014. máj. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

NEM éri meg.

Egyrészt a testednek is nagyon sz*r,másrészt drága,harmadrészt utána ugyanúgy visszajön a háj..


Menj el egy PROFI személyi edzőhöz,ne sajnáld rá a pénzt (amit zsírleszívasra költenél),ő majd eligazít.

2014. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!