Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kiskori műtétem miatt van egy...

Kiskori műtétem miatt van egy 8cm-s vágás a bordáim latt és ettől nem egyenletes a hasam és nagyon zavar (17leszek), lehet ezzel valamit kezdeni, hogy ne látszódjon?

Figyelt kérdés
2008. júl. 30. 23:48
 1/8 A kérdező kommentje:
*alatt
2008. júl. 30. 23:49
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Drága plasztikai sebész tud segíteni.Amúgy én 30 éves nő vagyok a bordáim alatt van egy 19cm -es a mellkasomon egy 20.5 cm-es a bal kulcscsontomnál pedig egy 7.3cm-es vágás.A bal mellem emiatt jóval kissebb mint a jobb mégis van szerető férjem ,3 gyermekem és régebben volt egy csomó pasim is.Szerintem egy jó ruhával többett érsz.
2008. júl. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Nekem is van barátom és nagyon szeretjük egymást :) csak engem zavar :$ gratulálok a családodhoz ;)
2008. júl. 31. 00:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pasi vagyok, de szerintem ez senkit sem fog zavarni, ha pedig van is barátod, biztosan tudhatod, hogy őt nem. Amúgy a műtétekkel vigyázni, kell, lehet, hogy rosszabb lesz utána, mint előtte volt.
2008. júl. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem a csuklómnál műtöttek még évekkel ezelőtt és még mindig meglátszódik a vágásnyom nagyon a kezemen.Engem is szokott zavarni mivel hogy pont feltűnő helyen van volt aki azt hitte hogy én vágtam el a csuklómat :P pedig csak ott műtöttek mert egy csomó volt ott.

dehát nemtudok semmitsem csinálni

2008. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2008. júl. 31. 11:48
 7/8 anonim válasza:
nekem a nyakamnál van egy 20cm vágás,mütétem volt.sokan megnézik de már nem érdekel,együtt kell vele élnem.
2008. szept. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a hasamon van egy csík amit még kiskoromba égettem el a vasalóval és még mindig meglátszik de engem nem zavar!
2010. febr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!