Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Dr. Gáspár Leventét vagy Dr....

Dr. Gáspár Leventét vagy Dr. Csuha Lajost ajánljátok mellnagyobbításhoz?

Figyelt kérdés
Vannak tapasztalataitok velük kapcsolatban? Nagyon kicsi a mellem, szeretnék mégis természetesnek ható nagyobb melleket. köszönöm

2014. jún. 29. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Dr Csuhànàl voltam, nagyon pici volt ès ö volt a 4. doki aki vègre meghallotta, amit mondtam ès nem akart ràmtukmàlni 300-as melleket. Fèlreèrtès ne essèk, nincs bajom, ha valaki olyat kèr, de én nem akartam nagy, szembetünö vàltozàst, vèkony vagyok és a termèszetessèg volt a cèlom. Nagyon szèpen megcsinàlta, olyan "kicsit", amilyet akartam :) A mütét utáni napokban hívhattam vagy e-mailezhettem ha volt vmi aggodalmam, kérdésem.

Elötte egyébként Gáspárnál is jártam, nem volt szimpi, szinte leszòlt, hogy egyáltalán minek vártam eddig, annyira nincs mellem... és az ajànlott méret sem tetszett.

2014. jún. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Brigi85 válasza:
Engem Gáspár doktor műtött. Már az első konzultáción meggyőzött a szakértelme, ugyanis nem vállalt azonnal, mert aggasztotta ez-az az egészségemmel kapcsolatban. Innen is látszik, hogy nem kockáztat, biztosra megy. Miután minden vizsgálaton átestem, és kiderült, hogy nincs műtéti kockázat, akkor vállalt, és küldött el a mellnagyobbító műtéthez szükséges elővizsgálatokra. Minden simán megy nála. Nagyon profi csapattal dolgozik. A nővérek, az altatóorvos, mind profik, és empatikusak! Gáspárt is lehet bármikor hívni, műtét előtt, után, ha kérdésed, gyanús fájdalmad van. Én elégedett vagyok a dokival, az eredménnyel, a szép műtéti heggel... Végre jól érzem magam a bőrömben. Javaslom, hogy menj el hozzá konzultációra. Nem kér érte semmit.
2014. jún. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!