Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek ennél a lánynál...

Szerintetek ennél a lánynál indokolt volt a fülműtét? Annyira elállt volna a füle?

Figyelt kérdés

Mert szerintem tök jó fülei voltak, csak picit volt kiálló. Persze így jobb lett, de nem értem miért kellett ezt megműttetni.


[link]


2014. júl. 1. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát, azért eléggé elálltak neki.
2014. júl. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is indokolt volt a műtét.
2014. júl. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor mehetek én is basszus, nekem is kb ennyire áll el. Bár soha nem szólt még senki sem, hogy nagy.
2014. júl. 1. 13:16
 4/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk én férfi vagyok, ha az más elbírálás alá esik.
2014. júl. 1. 13:16
 5/12 anonim ***** válasza:
de ha nem zavar miért akarod megmütetni? ismerek igazán elálló fülü pasit akit ez egyáltalán nem zavar.
2014. júl. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem még határeset volt, nem lett volna muszáj megműttetni. De gondolom, őt zavarta. Nekem sokkal elállóbbak voltak, férfiként zavart is, meg gyerekkoromban sokszor csúfoltak miatta. Négy éve megműttettem, azóta nagyon jók.
2014. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Most van egy akció, 109 ezer ft a két fül. De gondolom van benne valamilyen turpiszság és valamit még rá kell fizetni. Túl olcsó...
2014. júl. 1. 14:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Teljesen indokolatlan volt. És ha már ott volt, egy fogszabit lehetett volna még csináltatni:D
2014. júl. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Gyémántlány ***** válasza:
Nekem 160 ezer volt két fül. Ennyi, nincs benne turpisság. Nem kell semmit ráfizetni. Ha zavar, műttesd meg. Engem zavart, nekem nagyon megérte. Minimálisan kellemetlen csak, és az eredmény tökéletes!
2014. júl. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem indokolatlan volt
2014. júl. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!