Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » SÜRGŐS, Mellnagyobbítás utáni...

SÜRGŐS, Mellnagyobbítás utáni kínzó bordafájdalom nálatok is volt?!

Figyelt kérdés
Annyira rossz, hogy zokogok nem bírom már. Első napom ma reggel jöttem haza, és most este le kellett vennem azt a melltartót amit az orvos adott mert nagyon szorított. A bordáimnál annyira megdagadt hogy szemmel élesen látható, be van ödémásodva, vízes az egész és ha megnyomom buborékok vannak benn. Annyira kínoz a fájdalom.Cataflamot vettem be csak azzal birom. A hátam nem bírja már, lefeküdni nem bírok... Nektek mi volt? Volt ilyen?

2014. jún. 25. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a mellem fájt, mintha le akarna szakadni, de ez normàlis is, viszont de a bordàim nem. Nem is vehettem le a melltartòt, de nem is èreztem, h le akarom, mert olyan èrzès volt, hogy az tartja ott a mellem. Szóval ilyen bordafàjdalmaim egyàltalàn nem fàjtak, a hàtam sem.
2014. jún. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok, amugy miért nem hivod fel a dokidat? Jön a hetvège, jobb lenne, ha tudna ròla ès ö nyugtatna meg vagy korrigàlna valamit, ha kell.
2014. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, a dokinak este 10kor biztos volt jobb dolga
2014. júl. 8. 10:23
 4/4 Szia Skywalker válasza:
Kiderült, hogy mi volt a baj?
2019. jan. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!