Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Selena Gomez megműttette a...

Selena Gomez megműttette a mellét?

Figyelt kérdés

Ezt a cikket találtam, nézzétek meg a két fotót:

[link]


Szerintem a második tuti biztos, hogy mű, de valahogy nem tudom elképzelni, hogy plasztikáztatott volna :D

Szerintetek?



2014. júl. 15. 14:31
1 2
 11/13 anonim válasza:
az utolsó kép ps..Selenának nem olyan a keze..
2014. júl. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem photoshop a kép, erről a napról több kép is előkerült. Ezek paparazzi képek. De amúgy valahol olvastam (angol vagy amerikai újság honlapján), hogy megerősítésre került, hogy NEM műtette meg a melleit. Ezen a július 23. képen szerintem minden jól látszik. [link] Nem tudom, hogy azon a képen, amelyiken az egész világnak felmerült, hogy megműtötte a melleit, hogyan sikerült úgy feltuningolni. Bár a mai világban minden elképzelhető. Egy kis alátámasztás itt, ott, stb.
2014. aug. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Tuti kamu. A linket letörölték, de egyébként ha rákerestetek a képre Google-ben, csak lengyel találatok jöttek be.
2014. aug. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!