Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Végeznek mellkisebbítést TB...

Végeznek mellkisebbítést TB támogatással?

Figyelt kérdés

És ha igen, úgy mennyibe kerül? Ha teszem azt most jelentkeznék, hány hónap szokott lenni a várakozási idő mire elvégzik a műtétet?

Nekem egyébként ilyesmi mellem van, mint ezen a képen:

[link]

Ugyanilyen hosszú lógós, de nem ennyire telt hanem megereszkedett. És olyat szeretnék ami nagyon kicsi, mondjuk A kosarméretű, vagy ha teljesen levágnák azt se bánnám, csak nyűgnek van.



2014. aug. 23. 11:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Felejtsd el! A TB csak akkor támogatja, ha valami egészségügyi elváltozás indolkolja, csak esztétikai probléma miatt nem.

Amúgy mi nem tetszik benne? Szép ez a mell is, és miért akarod pont a legkisebb kosárméretre kisebbíttetni? Semmi értelme. Max egy felvarrás és kész, vagy ennyire zavarnak?

2014. aug. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mint írtam nem ennyire tömör, hanem olyan mint egy üres lógó zacskó, csak a hasamig lelóg. Ebbe semmi szép nincs inkább gusztustalan.
2014. aug. 23. 11:57
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha esztétikai problémáról van szó, nem támogatja a tb. Ha be lehet bizonyítani, h emiatt fáj a hátad, vállad, stb, akkor igen.
2014. aug. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

egyet értek #3-mal, ha nem fáj a hátad vagy valami, akkor sajnos neked kell állni a költségeket. Mindenképp kérdezz meg szakembert erről, lehet, hogy egy jól elvégzett felvarrás már segít megoldani a problémát.

2014. aug. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Tb-re nem lehet. Részletre viszont bárkinek elérhető.
2014. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
pszichés okok miatt is támogathatja ha neked lelki problémát okoz csak orvosi igazolások kellenek róla bár nem 100% hogy fizetik de van rá esély :)
2014. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha pszichés okok miatt fizetnék, akkor a mellnagyobbító műtétet is kellene, nem?
2014. aug. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Csinálnak TB-re a Honvédban és a Szent Imrében. Ha a testsúly 0,5 %-át eltávolítják mellenként, akkor TB-s.

Vagy bizonyos fokú asszimetria esetén. Ha jogosult vagy TB-re, akkor ingyenes.

Attól is függ, melyik orvost választod, akinél nincsenek sokan, ott aránylag hamar meg lehet, egyébként mondjuk 3-4 hónap első konzitól műtétig.

Keresd a fenti kórházak plasztikai osztályát.

De A-st senki nem fog csinálni, csak kisebbet, mint e jelenlegi.

2014. aug. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, szerintem én bőven a 0,5 % eltávolítandó rész feletti kategóriába esek. Tehát ha teszem azt tavaszra szeretnék műtétet, akkor érdemes mondjuk decemberben nekikezdeni a konzultációknak. Köszi. :)
2014. aug. 24. 09:22
 10/14 A kérdező kommentje:
Igazándiból én olyan kis melleket szeretnék, ami szinte nincs is, nem kell hozzá melltartó se és lehet nyugodtan pl. ugrálni, mert olyan lapos h nem ugrál velem együtt. Jelenleg ez teljesen elképzelhetetlen, nincs annyira leszorító melltartó, h ne ugrálnának a cicik is, amit ugye csak a nők tudják h fájdalmas, és csak úgy lehet h közbe kézzel leszorítjuk.
2014. aug. 24. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!