Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ez a vádli szerintetek nagyon...

Ez a vádli szerintetek nagyon vastag? Lehet még az ilyen szép?

Figyelt kérdés
[link]

2014. szept. 7. 18:06
 1/9 anonim válasza:
ha egy duci csaj vagy, akkor ez pont jó, és nekem is pont jó lennél :)
2014. szept. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jobb lenne olyan kép amin állsz.
2014. szept. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem erről a képről nem lehet megítélni.
2014. szept. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Zoltán491 válasza:

Miért gond az, hogy ki látja vastagnak, ki nem?

Ha egy férfinek tetszel, a vádlidat is szívesen fogja nézegetni (sok más mellett). Ha a vádlid nem tetszik valakinek, akkor semmi közötök egymáshoz.


Általánosságban: egy nő úgy szép, ahogy van. A kedvessége, mosolya, benső szépsége ami igazán széppé teszi. Egyetlen nőnek sem kellene azon törnie a szép kis fejét, vajon tetszeni fog-e. Mindig lesz, akinek tetszeni fog.


Magáról a képről pedig nem tudom eldönteni, nekem tetszene-e.

2014. szept. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tükörben kéne lefotóznod, így bármi lehet.
2014. szept. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon vastag, de a kép még dob rajta egy lapáttal. Állva talán nem tűnne ennyire vastagnak. Lehet szép, mondjuk ha állsz, de nem nekem. Én személy szerint utálom a vastag vádlit. Férfi vagyok, de az enyém nagyon vastag és gyakorlatilag nincs az emberi testben a vadlinál nehezebben formálható testrész, a genetika határozza meg. 99%-ban olyan marad mint amilyen volt, bármit csinálsz.
2014. szept. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha fentről nézel le magadra, minden torzul, nagyobbnak tűnik. Szemből, oldalról kérünk egy fotót. Ezen én nem látok semmi különöset.
2014. szept. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 pinkpancser ***** válasza:
Próbáld meg állva. Akkor teljesen másképp fog kinézni.
2014. szept. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
kezdj el diétázni
2014. okt. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!