Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbitásra készülök,2és...

Mellnagyobbitásra készülök,2és 5éves gyerkőccel. Tapasztalatok vannak? Ha az első 3-4napra elvinné a nagyi őket és kb utána 3hétig lenne állandó segítségem kivitelezhető lenne a dolog?

Figyelt kérdés

emelni meddig nem lehet?és kézenfogva (ugye kicsit hajolva) mikortól lehet menni a picikkel, ha ugye benn van a pakliban,hogy megránt?

az ilyen dolgok érdekelnének.

meg minden....

köszi


2013. jún. 22. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Hat hét múlva veszik ki a varratokat, az idő alatt még egy kilót sem emelhetsz, különben szétcseszed a sebedet. Két kisgyerek mellett ez csak bentlakós szobalánnyal/szakácsnővel/dadával lenne megoldható, mert míg a férjed megérti, hogy most nem tudsz sem teregetni, sem vásárolni, sem semmit, amihez emelni, vagy hajolni kellene, addig a gyereket muszáj ugyanúgy ellátni.
2013. jún. 22. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Szia. Nekem 3 és 5 évesek voltak a gyerekek amikor volt a mellműtétem. A gyerekeket ha lehet, legalább egy hétre passzold le. Kb egy hét után van varrat lazítás, és 10 nap múlva varrat szedés. A sportmelltartót 6-8 hétig kell viselni. Varratszedésig nehéz a tisztálkodás, utána már zuhanyozhatsz. Emelni 1 kg-ot emelhetsz, de nehezet nem, hajolni, magasra nyúlni, nem szabad. Ha utána is van segítséged, szerintem megoldható,arra nagyon vigyázz a gyerekek nehogy véletlenül megüssék.

Ja, és arra számíts, hogy műtét után annyira fáj, hogy sem lefeküdni, ha meg lefeküdtél, sem felülni nem tudsz majd, csak nagy nehezen:) nagyon-nagyon erős izomlázhoz tudnám hasonlítani. Sok sikert!

2013. jún. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

kedves egyeske !

tán irígységből írtál ilyen undok hangnemben?

kedves Második válaszoló köszönöm kimerítő válaszod !

2013. jún. 22. 22:48
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon gondold át, mert nehéz kivitelezni a dolgot. Nem tudod kiküszöbölni, hogy ne emeld fel a gyerekeidet egyáltalán (nem tudod megemelni, hogy az öledbe ültesd, csak ha magától belemászik, wc-re feltenni, fürdőkádba ki és beemelés stb). Gondolom, mivel nekem 3 is van- csak kisebbek. Az első hét az nagyon kemény. Olyan lesz a mozgásod, mint egy roboté, hogy minél kevésbé fájjon. A lényeg, hogy amíg nem köt be a helyére, nem szabad reckírozni. Ismerek egy csajt, aki tojt rá, hát olyan is lett. Az egyik felcsúszott neki, és pólóban is durván látható volt az eltérés, gondolom annélkül meg még gázabb lehetett. Csak akkor vágj bele, ha tényleg van normális 24órás segítséged!! Akkor viszont nem fogod megbánni. Sok sikert kívánok hozzá!
2013. jún. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!