Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbításra készülök,...

Mellnagyobbításra készülök, tapasztalatok, vélemények? Miért kell elítélni a plasztikázott embereket?

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 12:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem ítélem el, amíg normális és szüksége van a műtétre. Pl. AA kosárból csináltat B-set. De mikor egy normál B kosárból csinál valaki D-set, annak nem látom értelmét, mert nem szebb lesz. Úgy gondolom az ilyeneknek feltűnési viszketegsége van, vagy azt hiszik ezzel lesznek szebbek, pedig marhára nem ezen múlik semmi sem.
2012. okt. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%

Mert most szerinted értelmes ember feltölteti a száját csőrré?

Am a szilikon mellel is az a probléma hogy nagy látszik hogy szilikon...áll mint a beton, teljesen természetellenes....

és valóban van külömbség a szükséges és a szükségtelen műtét közt, ha valaki kisimíttat pár ráncot, vagy egy baleset hegeit tünteti el az rendben de amikor tölteti a száját seggét össze vissza az szánalmas

2012. okt. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az olyan mellnagyobbítást amikor tényleg B-sből D-set csináltatnak, azt én is elítélem, de én a semmiből szeretnék max B-set.
2012. okt. 2. 14:38
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Az emberek nem a plasztikázást ítélik el, hanem a túlzásba esett pácienseket, akik eltúlzott méretű "alkatrészeket" csináltatnak testrészeikből, vagy feleslegesen szabdaltatják magukat.

Igen, egy túl nagy lökhátót, vagy a nevetséges kacsacsőrt és társait én is elítélem, annak ellenére, hogy én is tervezem, hogy plasztikáztatok majd.

2012. okt. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Én azért nem ítélem el őket,mert van,amikor tényleg csak ez a megoldás egy problémára.Csak én pont olyanról hallottam,hogy túl nagy mellekből csináltatott kisebbeket.
2012. okt. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazából most ide mindenki azt írja, hogy ő bizony nem ítél el senkit és persze, indokolt, meg minden.


A valóságban pedig olvasd el az egyik másik kérdést, ahol az a kérdés, hogy hogy lehet egy 18 évesnek műmelle és ott olyan a válaszok töbsége, hogy biztos lefeküdt érte ezzel-azzal...stb.


Olyan ez manapság, mint százéve a festett haj. Már voltak hajfestékek, mégis rossz nőnek tartották, aki befestette, akkor is, hogyha indokolt volt, mert szegény már 20 évesen őszült. Ugyanilyen ez is manapság. Ha megkérdezel bárkit is, hogy ő elítélne-e, akkor ő ugyan nem, de az általános megítélés most a plasztikázott cicikkel szemben az, hogy a viselője legalábbis könnyűvérű. Pedig nyilván se a mellplasztikának se a hajfestésnek nincs köze a személyiséghez.


Szerintem a legjobb, hogyha miután megcsináltatod, akkor csak annak beszélsz róla, aki direkt rákérdez. A többség nem fog egyébként, mégha észre is veszik a változást, akkora tabutéma ez manapság. Szomorú, de így van, pedig az én környezetemben is csak olyanok vannak, akik azért csináltatták meg, merthát teljesen laposak voltak és már nem tizenévesek... Mivel senki nem meri kimondani sem, hogy esetleg egy olyan nő, aki egyébként rendes megcsináltatta volna a melleit, ezért viccesen nem került szóba egyáltalán, pedig a változás látszott. De hát egy rendes nővel kapcsolatban nem lehet olyan bűnös dolgot szóbahozni, mint a szilikoncici... :P

2012. okt. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
A formalyara figyelj oda, mondjuk ezzel b-sig nincs gond, meg, hogy milyen anyagot raknak beled. Ilyen francia meg kinai bovlikkal meg se probalkozz. Akik elitelik, azok a tulzasba esettekrol beszelnek. A kozerzeted lesz sokkal jobb.
2012. okt. 7. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Jászay András ***** válasza:
30%
Ha már a méretről van szó, szerintem a B is még a kicsik közé tartozik. A C szerintem ideális: elég nagy, de nem egy gusztustalanul eltúlzott méret.
2012. okt. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
gusztustalannak tartom tapasztalatbol mondom
2012. okt. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Ha átesel a műtéten írnál priviben,hogy milyen volt?Én is álmodozom,mert engem úgy leszívtak a gyerekeim,hogy szinte az a-b -s mellemből, szinte csak 2 lógó bőr maradt,ami zavar.És a férjemnek is jobb volna ,ha lenne mit "fognia". Eddig sem voltak melleim,de legalább szép formás kicsik voltak, amiket szerettem!,de ezek amik lettek........

na meg árat írnál, mert az is nagyon érdekel mire számíthatnék.

2012. okt. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!