Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ilyen cicit szeretnék (kép)....

Ilyen cicit szeretnék (kép). Alacsony, vékonyka lány vagyok. Mekkora méretet kellene válasszak, és milyen formájút, hogy ne tűnjön túl természetellenesnek?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 26. 18:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%
te most szilikon betétet akarsz beültetni a melledbe? vagy mivan? Vegyél inkább push-up melltartót.
2010. jan. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
40%

kézrátétellel meg tudom növelni neked ilyenre

sikertelenség esetén garanciát vállalok

2010. jan. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát a push up melltartó nem sokat segit...
2010. jan. 26. 18:24
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem a melltartó méretéhez igazodik a melled, hanem a melled méretéhez veszel melltartód. Ha meg nem ez a gondod, akkor fogalmazd már meg rendesen:D
2010. jan. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Jujj bocsi, csak a plasztikai műtétek rovatban volt kiirva a kérdés, és úgy gondoltam nem szorulok hosszabb magyarázatra, de mégis. :D

Szóval milyen szilikont (méret, forma) válasszon egy vékonyka, alacsony lány, hogy olyan ciciket kapjon, mint képen a lányé (vagy ilyent: [link] Tudjátok, hogy végre hordhassak csinosabb blúzt, amihez nem való a melltartó...

2010. jan. 26. 18:45
 6/21 anonim ***** válasza:

Szerinted itt olyan sok a plasztikai sebész aki válaszolni tud? Keress fel egyet.

Mindenképp természetellenes vékony testhez nagy mell. Ha meg nincs önbizalmad a kis melleid miatt akkor pszichológust keress fel inkább, az olcsóbb.

2010. jan. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ez a mostani mellméretedtől függ.Nekem semmi nem volt és ahhoz képest lett olyasmi,mint amit te most szeretnél,de nem a legtermészetesebb.Izom alá kaptam és 280cc kerek.Annyira már nem vagyok benne a témában mert már lassan 3éve csináltattam.
2010. jan. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Hát 70-75 A-B. :D

Nem túl nag

2010. jan. 26. 21:45
 9/21 A kérdező kommentje:
y...
2010. jan. 26. 21:46
 10/21 anonim ***** válasza:
heidinek az első képen rohadtul természetellenesek az "új" mellei. sztem ezt ne nevezd természetesnek. ha alacsony vagy, meg vékonyka is, kb mindenféleképpen természetellenes lesz a szilikon neked, olyanlesz mintha 2 labdát ültettek volna a bőröd alá. mint heidinek.
2010. jan. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!