Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Gyerek korom óta eláll a...

Gyerek korom óta eláll a fülem. Szép arcú lány vagyok, de ez annyira fusztrál, h minden nap hajpántot hordok. Volt már műtétem, picit sikerűlt korrigálni, de sajnos most nincs pénzem egy újabbra. Mennyire ciki ez? Kinek van hasonló problémája?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nincs a fülemmel probléma, de én egyáltalán nem tartom cikinek, ha valakinek elálló füle van. Ha folyton takargatod, azzal csak magadra vonod a figyelmet, és úgy fogják gondolni, hogy nem mered vállalni a füled. Ha viszont magabiztosan hátracsapod a hajad a füled mögé, akkor senkit sem fog érdekelni. Inkább így nem kelt feltűnést, mintha rejtegeted. Különben meg nézz szét a sztárvilágban, hány embernek van elálló füle, és van pénzük, mégsem műttetik meg. Ott van pl. Kate Hudson vagy Will Smith. Úgyhogy ne foglalkozz ilyenekkel. Valakinek az orra kajla, valakinek a lába nem szép, senki sem lehet tökéletes, úgy kell elfogadni magát az embernek ahogy van, nem pedig a plasztikai sebészhez rohangálni.
2009. ápr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
van benne igazság és én is nyomon követem, kinek van még ehhez hasonló testi hibája, csak tudod gyerek koromban sokat csúfoltak és ez megmaradt bennem. Megpróbálom legyűrnia gátlásaimat. Akinek meg nem tetszik...köszi a választ
2009. ápr. 22. 11:42
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
nekem is eláll a fülem, de nem foglalkozok vele, sokszor kiengedve hordom a hajamat akkor úgy se látszik, ha meg összefogom se érdekel. Akinek nem tetszik ne nézze, én is néztem, hogy rengeteg hírességnek van ilyen füle, ha őket elfogadják, akkor minket is
2009. ápr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Úgy látom, téged nagyon zavar az elálló fülecske. Hiába adják a tanácsot, te tudod, mennyire okoz ez neked kellemetlenséget. Nem olyan drága dolog egy fülplasztika, ott szépen hátra varrják, nyoma sem marad és megszűnik benned ez a rossz érzés. Ha ez valóban akkora probléma, amint írod, csináltasd meg és tökéletesen boldog leszel!
2009. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%

Ha ennyire zavar, nyugodtan hajpántozd le. Sajnos az ilyen apró hibák, örökre gúnyulódás tárgyai lesznek. Nem kell fellvállalnod, mint ahogy azt előtted írták.. Amig nem lesz pénzed újabb műtétre, nyugodtan, engedd rá a hajad, ha meg felkötöd hajpánttal rejtsd el. Én se gondolnám azt, hogy azért van valakin hajpánt, mert eláll a füle. :)

Ha meg szép arcod van, pláne nem kell egy ilyen kis apró "bakival" elrontanod az összképet. :) Örülj neki, hogy nem az orrod bazilika kilincs! :D

légy boldog!

2009. ápr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Ha szép az arcod, senkit nem fog érdekelni a füled (férfi vagyok, tudom, miről beszélek) :) Semennyire nem ciki, a párválasztásnál 0% szerepe van.


Pszichésen kell magad túltenni ezen a dolgon.

2009. ápr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

Sziaa, ne zavarjon, hogy neked eltér az átlagtól, hisz ettől vagy Te. Kitudja majd lehet azt mondja neked egy pasi, hogy a füleidbe szeretett bele;)

Nekem is vannak szépséghibáim, kezdhetném azzal hogy az 1ik kezem 1centivel nagyobb, akárcsak a lábam, ha felnézek a szemeim szétmennek:D De nekem is szép arcom van, tehát így pont kiegyenlítődik, ez hogy ilyen a szemem, meg a kezem, ez csak egyedivé tesz.

Ahogy a görbe orr úgy az elálló fül is lehet szexepil.

Remélem megszereted, és büszke leszel a füleidre:)

2009. ápr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is picit elállnak a füleim. az én tippem is a kiengedett haj, bár nyáron nem bírom a hőséget, és akkor ígyis-úgyis előjön az összekötött haj => elálló fülecskék. Ha majd lesz pénzem, talán én is megműttetem, bár szerencsére az én imádnivaló barátom nem akarja megengedni :) mert azt mondja, így szeret.
2009. ápr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
86%
Nekem meg nagy az orrom.Ez egészen addig baromira zavart,még egyszer lett egy olyan párom,aki pont ezért szeretett belém:)Talán a nagy Ő,meg pont a füleidet fogja szépnek tartani.Ízlések és pofonok!
2009. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
én pasi vagyok és nekem is elállnak a füleim, rettenetesen zavar engem is, kicsi koromban csúfoltak is miatta, de nem műtetetem meg.Lehet h lenne rá pénzem, de nem tudom rávenni magam.Már megszoktam magam így ahogy vagyok.A hjamat azért sosem vágom túl rövidre, h valamennyire takarja. Megértem a problémádat, szerintem ha nagyon zavar műttesd meg, nem a párválasztás miatt, hanem magadért. Azért, h jol érezd magad a bőrödben.
2009. jún. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!