Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ki akarom szedetni a mellimpla...

Ki akarom szedetni a mellimplantátumaimat, de nem találok a neten sehol sem információt arról, hogy mennyire ereszkednének meg, stb. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve volt mellnagyobbításom. Nem igazán volt indokolt, mert alapból is volt mellem (kb 220 köbcentis). Az implantátum 240 köbcentis.

Izom alatt van az implantátum. 23 éves vagyok.


Ha valakinek van tapasztalata ebben a témában, annak megköszönném, hogy leírná. :)



#mellplasztika #mellimplantátum #eltávolítás #implantátum eltávolítás
2014. nov. 6. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem a sebészed kérdezed?
2014. nov. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Orvost kell kérdezni.

Egyébként megkérdezhetem, hogy miért akarod kiszedetni? Vagy miért rakattad be?

2014. nov. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a dokid kérdezd meg. De én nem hinném, hogy nagyon megereszkedne, még fiatal vagy, rugalmas a bőröd. Amúgy megkérdezhetem, miért gondoltad meg magad?

És egy jó tanács:szedd le a neved, mert egy pillanat alatt rád lehet találni fb-n!

2014. nov. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meg fogod bánni, mert a bőr már kinyúlt annyira, hogy azt a formát soha ne kapd vissza, mint ami volt a műtét előtt. Beszéld meg a dokival, aki csinálta.
2014. nov. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már meguntam, meg kényelmetlen. Nincs rá szükségem. Azért rakattam be, mert sok problémám volt/van a testemmel, s az hittem ez megoldás lesz arra, hogy ne sírjam el magam amikor a tükörbe nézek. De most már annyira nem érdekel ez a dolog.
2014. nov. 7. 11:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkabb pszichiaterhez menj. Egy implatinum nem be es kivetetesre valo.
2014. nov. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vetesd ki, mert tök depis leszel, ha utàna megàtod a fiatal testeden a 2 kisebb lógósabb cicit hegekkel. Az lesz az igazi trauma.
2014. nov. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Áruld már el, ti mit élveztek ebben? Ez az legújabb újgazdag passzió? Egyszer megnagyobbíttatjátok a melleiteket, utána meg kiszedetitek?
2014. nov. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!