Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 16 éves "fiú" vagyok. Dél-ázsi...

16 éves "fiú" vagyok. Dél-ázsiai származású, tehát sötét bőrű, aki nagyon is nőnek érzi magát, ezért szeretne ladyboy lenni. Megválaszolnátok néhány kérdésemet?

Figyelt kérdés

1. Nem igazán akarom átoperáltatni magamat, inkább természetes úton, ételekkel, kiegészítőkkel szeretném elérni a női formát. Jó? Megéri?

2. Testalkatom: Háááát 180 fölött vagyok, viszont mindössze 60 kiló körül. Hogyan tudom csökkenteni a testmagasságomat? Ha sokat guggolok, illetve szétteszem a lábaimat, s úgy állok (széles alapú törpeállás és -járás), segít?

3. A beszédhangommal gyakorlom a magasat. be tud állni tartósan? :O

4. Mellmasszás, illetve sörivás (akár együtt) kiengedheti a zsírt a leendő cicimben, hogy nagyobb lehessen?

5. A lompos (+_+) alatt levő zacsikát hideg vízzel különösebb egészségkárosító hatás nélkül impotenssé tehetem?


Ha eszembe jut valami, kommentben kérdezek! Rendes, normális válaszokat várok!!!!



2015. jan. 11. 22:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Ételekkel, étrendkiegészítőkkel nem fogsz női formát elérni, ehhez műtét és ösztrogéntartalmú erős gyógyszerek kellenek.

A magasságodat nem tudod befolyásolni, remélem, ezt a kérdést nem gondoltad komolyan. A csontjaidból nem lehet kivenni, összemenni nem fognak.

A beszédhangod adott, beszélhetsz szándékosan magasan, de az alaphangod nem fog változni.

A női mell nem zsírból és vízből áll, hanem mirigyekből és szövetekből, ezek nem fognak neked keletkezni.

A heréket ilyen módon nem lehet terméketlenné tenni, ahhoz vaszektómia kell (ami szintén műtét).

2015. jan. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Na, végre egy vicces kérdés.
2015. jan. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
84%
Szerintam beszélj a szüleiddel, testvéreddel, vagy esetleg fórdulj pszichiáterhez.. Ők biztosan tudnak segíteni..
2015. jan. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj ,próbálom megérteni és komolyan venni a felvetésedet,de mindez 16 évesen ?

A pontokba szedett kérdéseid olyan fokú tudatlanságról vallanak,ami egy 16 évesnek sem indokolt !

Egy darabig nem ártana az eszedet és tudásodat bővíteni,mint inkább ilyen golgokon törni a fiatal fejedet .A rendes ,normális válaszom az ,hogy időben menjél el pszichológushoz !

2015. jan. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

A melled hormonoktól nőhet, ehhez nem kell operáció.

Ha komolyan gondolod, 18 éves korod után orvosi segítséggel műtét nélkül is nekikezdhetsz, valamennyit operáció nélkül is lehet változtatni a testeden (a magasságodon viszont nem).

Addig meg gondolkozz rajta tényleg ezt akarod-e, gyakorold a hangot és vegyél ruhákat, mást nem nagyon tudsz egyelőre tenni.

A sörivás meg úgy általában nem épp nőies dolog, ha ettől nőne a mell sok részeges kiscsaj létezne :D

2015. jan. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Ha nem sikerül, elmegyek buddhista szerzetesnek Thaiföldre.... Egyébként, ha bajt hozna rám (a női lét), akkor annyit mondanék: én akartam.

Utolsó! Részletek? :)

2015. jan. 12. 19:55
 7/22 anonim ***** válasza:

Annyira nem vagyok otthon a témában, szóval => google.

Keresgélj ott.


Pl. ezeket találtam hirtelen:

[link]


Ez pedig egy teljes könyv a témában

[link]

2015. jan. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. jan. 12. 23:39
 9/22 anonim ***** válasza:
4-es vagyok és továbbra is azt a vonalat vinném tovább,hogy 16 évesen még mással kell foglalkoznod ,más feladataid vannak,mint ezek.Egy 16 éves fiúnak még kialakulatlan az egyénisége ,folyamatosan változik,nem hiszem,hogy 16 évesen valaki ennyire határizottan tudná,mit akar.Inkább azon törd a fejed,hova mész továbbtanulni.Középiskolás vagy egyébként ,vagy szakmát tanulsz valahol ? Milyenek a családi viszonyaid,kapcsolataid a szüleiddel ? Ezt az egész identitás problémát elsősőorban velük kell megbeszélned.Add meg nekik a lehetőséget,mert ők szeretnek a legjobban ,nekik te vagy az egyetlen kisfiúk és nem akarnak elveszíteni.
2015. jan. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Youtubeon vannak, akik videoblogot csinaltak a hormonkezelesbol (pl. van egz lany, aki kulon engedellyel valami 14/16 eves koraban kezdte).

Szerintem eleg felelmetes a folyamat, kulonosen a lanyoknal.

Ferfiaknal viszont a hormonkezeles onmagaban nem fog annyira latvanyos eredmenyt hozni (szerintem), bar nem tudom miert lenne jo feladnia az embernek a teljes identitasat.

Egyebkent a hormonkezeles is jarhat komoly veszelyekkel - a doppingos NDK-s sportolonok kozt is sok tonkre ment, koran meghalt - , csak szaktanacsado segitsegevel szabad ennek is nekiallni.

Rendesen nezz utana a dolgoknak, mert nem lenne jo emberi roncskent vegezni.

2015. jan. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!