Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ezt a mellet megműttetnétek?

Ezt a mellet megműttetnétek?

Figyelt kérdés

Nőni már nem fog, maximum, ha várandós leszek. A-kosaras melltartó kell.


Nőtársaim: ti megnagyobbíttatnátok?

Férfiak: szerintetek érdemes lenne plasztikázni?


[link]



2015. febr. 6. 14:42
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

bi lány vagyok és nekem inkább ez tetszik, mint a szilikon

voltam már szilikonos lánnyal és nagyon illúzióromboló, pedig én a nagyobbakat szretem

2015. febr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Mindig jobb egy kis természetes mint egy nagy természetellenes. Ez még szerintem bőven nem az a szint hogy full deszka vagy és csak mellbimbód van mint a fiúknak (az az a szint csak amit megműtetnék).
2015. febr. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

Először is, nem számít, hogy a férfiak mit szeretnek! Ne miattuk műttesd meg. Egyiknek a kicsi jó, másiknak a nagy, mindenkinek nem lehet a kedvében járni. Az a fontos, hogy TE mit szeretnél. Ha jobban éreznéd magad nagyobb mellekkel, menj műtétre.

Az hamis illúzió, hogy terhesség után nagyobb lesz...illetve az igaz, hogy terhesen nagyobb lesz, meg még szoptatás alatt is. Viszont utána majd összeesik még kisebbre. Nekem a ici-pici mellemből utána nulla mellem maradt, csak egy mellbimbó volt, szörnyű volt.

Én megműttettem, már kb 8 éve, soha egy percre sem bántam meg. Nem feltűnő, csak az tudja, akinek én elmondom. Jobban tudok öltözködni, jobban érzem magam a bőrömben. Elégedett vagyok.

44/N

2015. febr. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
dehogy műttetném. tök szép formája van, a szilikon csak elrontaná. hiába lenne nagyobb, nem lenne szebb.
2015. febr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Ne műttesd meg, szépek!
2015. febr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Nekem is csak nagyon kicsit voltak nagyobbak. Én megnagyobbíttattam.Nem rontotta el a formáját (ezzel nem is volt bajom korábban sem) Nem bántam meg kicsit sem. Egyébként attól függ ,hogy mennyire zavar. Csak azért mert kicsi nem kell megműttetni. De engem pl nagyon zavart, műtét előtti nyáron már strandra sem mentem. De ha neked amúgy nem okoz problémát, csak megállapítottad, hogy kicsi és nem nő többet akkor ne műttesd meg.
2015. febr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Nekem pont ilyenek voltak, 30 èvesen csinàltattam meg, de kicsit, ismerőseim èszre sem vették. Én mádom, tök termèszetes! Csak azt bánom, hogy nem hamarabb csináltattam.
2015. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
szerintem a kisebb jobb. szép formás, tökéletes. nekem 75C a méretem és ott tartok h megműttetem magam de azért h kisebb legyen. nekem csak teher és valószínű h nőni fog a családfa szerint.. 19L
2015. febr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Anyukám is kisebbítő műtétet csinált, mert húzta a hátát a nagy melle. Szóval nem mindig a nagyobb a jobb :-)
2015. febr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Jóó az
2015. febr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!