Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ezt a mellet megműttetnétek?

Ezt a mellet megműttetnétek?

Figyelt kérdés

Nőni már nem fog, maximum, ha várandós leszek. A-kosaras melltartó kell.


Nőtársaim: ti megnagyobbíttatnátok?

Férfiak: szerintetek érdemes lenne plasztikázni?


[link]



2015. febr. 6. 14:42
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
SZEP FESZES,EZ IGY JO! 29F
2015. ápr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
Akkor műttesd meg, ha ez Neked számít. Ha pl. a párod nyaggat ezzel, ami elég ocsmány dolog, vagy főleg akkor, ha más, ne hallgass rá. A te tested, te döntessz róla. Egyébként szerintem semmi gond vele, helyesek, formásak. Ha nő lennék, akkor csináltatnám, ha formai gondok lennének, vagy ha egy szúnyogcsípés méretű lenne csak.
2015. ápr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
szerintem szép formájú melleid vannak. biztosan nem feküdnék kés alá. 19/L és a fiúkat szeretem :D
2015. júl. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:

Szerintem szépek. És ez a te döntésed, hogy megműtötted e vagy sem, ne más véleménye számítson, hanem a tiéd. Úgy is lesz olyan, akinek kicsi tetszik és akinek a nagy. Magadnak kell érezni, hogy hogyan tudnád elképzelni magad.

Nekem 75/A méretem és hasonlóan kicsik, mint a tiéd csak nekem más a formájuk ráadásul nem is egyformák ilyen szétállóak is. Szóval bár olyan lenne, mint a tiéd már annak is örülnék.

Ha az anyagiak úgy adják biztosan megfogom műttetni, de az is lehet, hogy várok a szülésig. Én minél természetesebbet és éppen, hogy nagyobbat szeretnék, ami nem feltűnő. Nekem rohadt sok önbizalmat adna, mert nekem sajnos ez miatt sincs.. 22 vagyok.

2015. szept. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 aszlan válasza:
0%
Nagyon gusztak es fincsik.nem szabad azokat bántani..ha kis babád lesz meg noni fognak..
2015. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 aszlan válasza:
Csodaszép nem kel őket bántani.gusztak es fincsik.nekem nagyon tetszenek..
2016. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!