Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 3. szülés után mellplasztika?

3. szülés után mellplasztika?

Figyelt kérdés

Mit tudtok róla? Úgy hallottam, a 3. szülés után ingyenesen lehet kérni mellplasztikát.

Baromira megnőttek a melleim, pedig még csak most szülöm a második babámat, és még egyet szeretnénk.

A 75/B-ből 80/F lett...Már nem kapok melltartót magamra...Szeretném kicsinyíteni majd, ha van rá lehetőség.

(vagy odadnám olyanak, akinek nagyobb kéne:-))


2010. febr. 14. 17:52
 1/8 anonim válasza:
79%
nincs ilyen fajta támogatás
2010. febr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
ilyenről én sem hallottam, nekem fellvarrták mert kicsit lógtak. nekem csak 1 gyerekem van, úgy volt olcsóbb (államiban) hogy vittem igazolást, hogy szükséges orvosilag a műtét. így 250 eFt volt, de megérte!
2010. febr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már több helyen olvastam pedig, hogy az utolsó szoptatás után egy évvel lehet műteni, a mellfelvarrás-mellkisebbités igénybe vehető térítés nélkül/olcsóbban.
2010. febr. 14. 18:38
 4/8 anonim válasza:
80%
A kissebbítés akkor ingyenes,ha meghatározott köbcentit kivesznek.(Nem tudom pontosan mennyit.)Mert az orvosilag igazolható.A lógó mell csak esztétikailag csúnya,nem támogatja a tb.
2010. febr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
hát én szereztem igazolást, pedig csak felvarrtak, nem vettek ki belőle :) ahol van nagy kapu...
2010. febr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lenne mit kivenni... Nem bánnám azt sem ha a felét kivennék...Már fáj a hátam tőle, és aludni is nehéz..
2010. febr. 14. 20:03
 7/8 anonim válasza:
100%
Barátnőm 4 gyerek után varrata fel tavaly és nem kapott semmi támogatást! Azt mondták már megszünt,a támogatás. Állami kórházban 350ezer ft-ért csinálták meg neki!
2010. febr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
65%
Nekem hasplasztikám volt két éve, két gyereket szültem, és teljesen ingyenes volt. Igaz kellett hozzá igazolás, hogy szükséges a műtét, mert annyira megereszkedett a hasam a második szülés után, hogy rálógott a szemérem domborulatomra. Utána kérdeztem a mellplasztikánál az orvosnál aki végezte nekem a műtétet, és azt mondta, hogy ha az egészségem is rámegy, akkor ez a műtét is ingyenes lesz. Meg fogom csináltatni, mert nagyon nagyok a melleim, ( 105/F ) és rettentően fáj a hátam miattuk. :(
2010. febr. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!