Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Arcról le lehet vetetni...

Arcról le lehet vetetni anyajegyet?

Figyelt kérdés
van két anyajegy az arcomon és borzasztóan zavar. Nem olyan nagyok, de szőr nő ki belőlük és az egyik alatt a bőröm kicsit jobban kiemelkedik az arcom vonalából, ezert pl árnyékban olyan mintha egy nagy dimbesdombos táj lenne. Ezeket le lehet vetetni? Nagy heg marad utána? Kb 1-2mm átmérőjűek.

2015. márc. 12. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, menj el konzultációra a kórházba.
2015. márc. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Le lehet, de elképzelhető hogy minimális heg marad utána
2015. márc. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem is írták, csak nyáron nem csinálnak ilyen beavatkozást, a nap miatt. Ha szeretnéd akkor tavasszal vagy ősszel csináltasd. Nekem legalábbis a doki ezt mondta anno, így ősszel lett. Igaz a fejemen volt és nem is anyajegy, kis bemélyedés lett és ott azóta nem nő haj. De szerencsére a környékén ott van elég haj, így takarásban van.

És volt egy anyajegy a hátamon, bal lapockám körül, ott viszont a heg kicsit kidudorodik, de nem vészes és ezt se nyáron csinálták.

Bár itt bőrgyógyászatra mentem és ott adtak beutalót, a fejemnél az SZTK-ba sebészetre, a hátamon lévőnél meg fogalmam sincs, annyira régen volt.

2015. márc. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!