Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Elbizonytalanodtam.75B-s mell...

Elbizonytalanodtam.75B-s mell kicsi egy magas, vékony lányhoz? Titeket zavar/zavarna? Képet is mutatok.

Figyelt kérdés

Nekem eddig nem volt vele bajom, nem is vagyok az a mellkirakós típus. Ezt annyira nem is lehetne kipakolni:D Hogyha szexre kerül a sor, szerintem azt meztelenül normális csinálni, de az exbarátom nem akarta levenni a melltartót sem rólam. Soha. Ez bennem olyan mély nyomot hagyott, hogy amikor együtt voltam nemrég egy fiúval, szinte csak arra gondoltam, hogy biztos azon jár az esze, milyen kicsi cicim van, kár értem stb. Szóval nekem így is tetszik, én csak attól félek, hogy másoknak nem tetszik és kinevetnek vagy kiábrándítónak találják...

Amúgy 21 éves vagyok és 169 centi körüli, ha ez segít.

Ja, ráadásul nem szoktam nézegetni a mellem és most képkészítés közben tűnt fel, hogy a jobb tökre kisebb, mint a bal. Hurrá!


[link]


2015. ápr. 16. 23:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Előbb-utóbb megtalálod azt, akinek a kis melleid lesznek a világ legszebb cicijei.
2015. ápr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Ez abszolút korrekt.


"az exbarátom nem akarta levenni a melltartót sem rólam. Soha. "


Az meg egy igazi idióta.

2015. ápr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez hol kicsit???
2015. ápr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

A B-s mell nem kicsi, hanem átlagos méret. Teljesen jó a mellméreted, szépek a melleid, nem lógnak, formásak.


18/L

2015. ápr. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem semmi bajod nincs vele, csak kell egy kis fényezés.
2015. ápr. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha ránézel a képre te is látod hogy ez normál/nagy kategória, semmiképp nem kicsi.

Amúgy meg mivel a jobb karod előre van nyújtva, ezért nem áll egyformán a két melled a képen...

2015. ápr. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kicsi, a volt barátod pedig igazi őstulok.
2015. ápr. 17. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyobbnak tűnik Bsnél, de a különbség sajnos tényleg feltűnő. De szépek amúgy. Viszont 169 centi semmi esetre sem számít magasnak :).
2015. ápr. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés...
2015. ápr. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
teljesen jó a melled.
2015. ápr. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!