Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Megosztjátok a tapasztalataito...

Megosztjátok a tapasztalataitokat fülplasztikával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

szeretném megműttetni a fülem, mert elállóak. Mennyibe kerül illetve hol érdemes megcsináltatni?

Köszönöm


2010. márc. 7. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem Szegeden csinálta Dr Viczián Csaba. 140e volt még 5 éve. A műtéttől ne félj, fájdalommentes, csak a lidokain injekció fáj kicsit, de aztán nem érzel semmit, ellenben a műtét után 2-3 órával nagyon elkezd fájni, majd az első 2 napban kb nem is tudsz pihentetően aludni. Aztán 3.naptól sokat enyhül, kb 6. nap után nem érzel már szinte semmit, csak ha beb@szod az ágy sarkába, vagy megfejeled nagyapád kaszáját. A varratszedés viszont eléggé kellemetlen.

Aztán már a megújult külsőddel vagánykodhatsz. De azért készülj fel rá, hogy egy fülműtét után nem fognak rád bukni a csajok illetve pasik sokkal jobban, mint amikor elálló füled volt.

2010. márc. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Miért mondod, hogy nem fogok jobban bejönni az ellenkező neműeknek?
2010. márc. 10. 11:16
 3/12 anonim válasza:

Szia!

Bpesti vagyok.

Én is hasonló cipőben járok, elállóak sajnos. Most még tapasztalatot nagyon nem tudok neked írni, de én jövőhéten megyek konzultációra(8000ft-ért) és ha érdekel megmondom, h mennyiért vállalnak ill. mit mondtak a dologgal kapcsolatba.Amúgy 140e mondtak 2oldlara, ha ennyi lenne a vége akkor biztos, h itt csináltatom.Jövőhéten kiderül, akkor majd írok, amúgy szerdán megyek.

2010. márc. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Én is pesti vagyok (félig). Tehát itt keresnék én is orvost, de az a baj, hogy a tengernyi doki közül nehéz kiválasztani a legjobbat. Én is olyan 130-160 Ft-ot tudok rászánni és meg szeretném csináltatni néhány hónapon belül. Kihez mész, ha szabad kérdeznem?

2010. márc. 10. 13:07
 5/12 anonim válasza:

Szia!

2.vagyok. A Mátyásföldi klinikára megyek, az orvost nem ismerem, képet láttam róla a lapjukon, szimpi volt nekem.

Egyébként meg néztem a neten, van pár olyan aki 170ig megcsinálja, lehet válogatni.Azért néztem ki őket, mert én egészségkártyára akarom ezt, szóval nekem ezért sem volt mind1 hova megyek, meg mint említettem az ár.Nagyon kíváncsi vagyok, és izgulok is, pedig holvan még a jövőhét...

2010. márc. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Megnéztem a honlapjukat. Az ár valóban korrekt. Igazából nagyon nehéz dönteni. Érdeklődtem annál az orvosnál, aki a Groovehouse énekesét Judyt is többször műtötte, ő 190 ezerért vállalja, ami azért sajna -nekem- elég sok. A másik, akit néztem, a Szent László kórházban dolgozik, még őt is érdemes lenne megnézned. Jövő héten kérlek feltétlen számolj be a tapasztalatokról.
2010. márc. 10. 16:41
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok.

Szóval csak azért mondtam, hogy ha eddig nem buktak rád a pasik/csajok, a plasztika után sem fognak sokkal jobban.

Viszont mindenképp érdemes szerintem megcsináltatni...

Én mindig annyi b@sztatást kaptam kisebb koromban, ami sajnos a mostani énemre is kihatással van, de remélem, hogy le tudom majd vetkőzni. Szóval ha te is kapod az ívet, ne habozz, annyi pénzt bőven megér a dolog, hogy X idő után talán elfelejted az egészet, és begyógyulnak az addig emiatt szerzett sebeid. Én örülök, hogy akkor még a szüleim finanszírozásával bele mehettem a dologba!!!

2010. márc. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Nekem 6 évesen megcsináltatták a szüleim:)

de arra emlékszem, h a varratszedés fájt, és utána sokáig be volt kötve!

2010. márc. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Szia!

A 2.válaszadó vagyok!

Voltam a konzultáción.Az orvos nagyon kedves volt és mindent elmondott türelmesen, nem kellett sietni.A műtét időpontja is megvan, jövőhónapban lesz,és mindenképp menstruáció után kell, a vérzés intenzitás miatt.Az ár az annyi amennyit írtam a múltkor, 140e és a két fülire.

A labort ami kell azt a házorvossal csináltatom, mert akkor az ügye tb alapon ingyenes.Ja, és amin nagyon csodálkoztam, h most egy fillért sem kellett fizetnem, (8000ft konzult.díjat sem) azt mondta a doktor, h benne van a műtét árában, nagyon korrekt hely!!! Szóval nagyvonalakban ennyi volt, de nagyon megbízom az orvosban, nem erőltet semmit, elmondott mindent és én álltam elő azzal, h akkor kérek szépen időpontot, tehát ha vki odamegy és még gondolkozna a dolgon, akkor sincs semmi baj sztem.Nagyon várom már, h eljöjjön a műtét napja és meggyógyuljanak az új fülecskéim:)

Ha lenne kérdésed írj, és majd csinálok képet a fülikről Elötte/utána és majd elküldöm privibe(persze csak ha érdekel) ha leírod a mail címed, mert itt nem tudok neked privit írni, csak te nekem.

majd még olvasgatok erre, h lássam ha írsz.Szia

2010. márc. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon-nagyon köszi a választ. Majd felveszem veled a kapcsolatot privátban. Most már én is biztos, hogy megcsináltatom a füleimet, méghozzá nyáron. Valószínűleg nyár közepén vagy végén, de 100 százalék.

Egyébként mennyire elállóak a füleid?

2010. márc. 18. 08:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!