Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kérdések fülplasztikával...

Kérdések fülplasztikával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Azokhoz szólna a kérdésem akiknek már volt ilyen jellegű műtétjük, hogy hogyan zajlik pontosan?

Gondolok itt olyasmire, hogy műtét után mennyi idő múlva tudsz visszamenni dolgozni, gondolok itt arra hogy a kötés már nincs a fejeden.

Táppénzes papírt lehet kérni a műtűre, vagy ezt valahogy másképpen kell megoldani ?


2011. szept. 30. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt fülplasztikám, kb. 1,5 éve. A műtét lényege, hogy a füled hátsó felszínén történik, így elölről semmi nam látszik, hátulról meg csak az látná, aki szándékosan a füled mögé néz jó közelről:-) Szóval senki.


A műtét után 10-14 napig van fent a kötés, de van, akinek 7 nap után leveszik. Ez orvostól függ. Ha a kötést leveszik, rögtön lehet dolgozni, de nehéz fizikai munkát még 1-2 hétig nem.


A táppénzes papírral kapcsolatban nem tudok mit mondani: én szabit vettem ki arra az egy hétre.

2011. szept. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, lényegében mindent megtudtam ami érdekelt, a táppénznek meg majd utána nézek.
2011. szept. 30. 22:05
 3/9 A kérdező kommentje:

jah még 1 kérdés:)

te hol csináltattad, illetve meg vagy elégedve a végeredménnyel ?

2011. szept. 30. 22:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Szombathelyen volt a műtét, mert ahhoz lakom legközelebb. De mindenhol vannak jó dokik. Ha kell, tudok segíteni. Persze, meg vagyok elégedve, maximálisan. A hoxa.hu oldalon vannak képeim, "ear" néven vagyok fent. :-) Ha bármilyen kérdésed van, bátran írj privit!
2011. szept. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, tényleg jó lett, én majd pesten szeretném, mert az van hozzám a legközelebb. Remélem az enyém is jó lesz.
2011. szept. 30. 22:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Pesten mindenki Jósvay Jánost ajánlja... :D
2011. szept. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, róla már halottam én is , azt nem tudod hogy ott mennyiért végzik a fülplasztikát 2 fülön ? Mert sehol nem találok a honlapjukon erre vonatkozó tájékoztatást .
2011. szept. 30. 23:17
 8/9 anonim ***** válasza:
De tudom: a legfrissebb információim szerint 140 ezerért csinálja.
2011. okt. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi
2011. okt. 1. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!