Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Melyik mellimplantátum az ami...

Melyik mellimplantátum az ami a legkevésbé látszik? Tehát aminek nem lesz olyan nagyon kerek labda kinézete, hanem természetes? Olyan kellene amelyiknek a legtermészetesebb a hatása.

Figyelt kérdés
Fogyás után semmi mellem nem maradt, egyáltalán nem érzem már magam nőnek.

2015. aug. 9. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Csepp alakú talán. De ha konzultálsz orvossal akkor tudni fogja. Amikor beteszik akkor feszíti a bőrt (persze attól is függ mekkora), tehát akkor kicsit "természetellenesebb", de idővel nyúlik a bőr és szebb lesz.

[link] itt pl látszik, a felső sor az előtte, a második a műtét után, a harmadik meg pár hónappal később.

2015. aug. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csepp alakú, mint pl Ripli Zsuzsinak is van!


[link]

2015. aug. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
huh na igen ilyenre gondoltam mint ez *.* csodaszép
2015. aug. 9. 16:18
 4/9 A kérdező kommentje:
na meg körülbelül ugyanekkorára
2015. aug. 9. 16:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Ennek szerintem nincs természetes hatása, de ízlések és pofonok.


Viszont azt nem árt tudni hogy nem lehet akármilyenre átszabni, a végeredmény függ attól hogy milyen a tested, milyen alakú és hol van a mellbimbód, milyen messze vannak egymástól a melleid stb.

2015. aug. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Nekem csak a nagy kerek szilikonmellek tetszenek! A termeszetes nem.
2015. aug. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rippl Zsuzsinak kerek implantja van, felig izom ala. A tapasztalt plaszikai sebeszek csak ilyen munkat csinalnak. A kezdok csinalnak atmenet nelkuli ronda melleket.
2015. szept. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egyiknek sincs természetes hatása. Én a természetes nagy melleket szeretem, azoknak nincs párja.

24F

2015. szept. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia.nekem kerek van bent felig izom alatt,de a doki olyan szepen csinalta,h teljesen termeszetes formaja van. Csepp alaku lett!!!
2015. dec. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!