Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kb mennyibe kerül egy teljes...

Kb mennyibe kerül egy teljes male to female sex reassignment műtét? (vaginoplasztika, mellimplantátum, hormonkezelés stb. ) Magyarországon végeznek ilyet?

Figyelt kérdés
2015. febr. 19. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:

A sex reassignment műtét (SRS) csak a vaginoplasztikát jelenti, azaz a pénisz helyén való vaginaképzést.

A mellnagyobbítás meg a hormonkezelés külön történik, nem tartozik az SRS alá.


Az SRS 10%-át fizeti a TB Szegeden, valami száz-valamennyiezer forintot kell fizetned érte. A hormonokat folyamatosan kell szedni, a mellimplantátum meg (ha kell, mert a hormonkezeléstől is nő a melled) teljesen piaci alapon működik.

2015. febr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak száz-valahányezer forint? Azt hittem több millió.
2015. febr. 21. 19:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Szegeden nagyon olcsó, mert állami kórház, és a Pajor professzor (aki az urológia vezetője volt, de már az egész kórház vezetője) felvállalta ezt a témát, mint szakmailag különösen érdekes urológiai területet.

A baj csak az, hogy náluk urológus szakorvosok végzik a nemiszerv-átalakító műtéteket, és nem plasztikai sebészek. Nem tudnak (+ nem hajlandóak megtanulni) olyan szépen varrni, mint a plasztikai sebészek. Ezért a kapott eredmény sokszor elmarad esztétikailag az elvárásoktól.


Ha szebb eredményt szeretnél, sajnos több pénzt kell rá áldozni; ez esetben a pécsi Tizedes György doktor urat javaslom, aki plasztikai sebész, és szintén csinált már sok SRS-t. Ő viszont főleg magánklinikán operál, ahol jóval többe fog kerülni a műtét. Konkrétan nem tudom, mennyibe, konzultálj vele, ha érdekel.


(Amúgy a személyes véleményem szerint hülyeség ilyen műtétet csináltatni, mert visszafordíthatatlan, és nagyon sokan megbánják, miután megcsináltatták, és ezután az életük zsákutcába kerül. Persze a média mindig szenzációként tálalja, meg az egyén szabadságának diadalaként ünnepli, de valójában ez csak egy elkeseredett döntés a páciensek részéről valamilyen más életprobléma miatt, és valójában nem old meg semmit.)

2015. febr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt egy videó, amelyben Pajor professzor beszél a témáról, szerintem nagyon értelmesen és emberségesen:


[link]


Érdemes megnézni.

2015. febr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem szabad teljes műtétet csináltatni, mert elvész az orgazmusz-készség, bár ezt tagadják az orvosok is és a pácienseik is.

Mű vaginát még csak-csak ki tudnak alakítani, mű-péniszt azonban nem. (Csak dísznek lóg a helyén.)

Én is úgy látom, h sokaknak tragédiába torkollott az élete a teljes átalakítás után. Megoldás: a shemale állapot (férfiak esetében).

2015. febr. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nem szabad teljes műtétet csináltatni, mert elvész az orgazmusz-készség"


Nem vész el az orgazmuskészség. Az orgazmuskészség köszöni, jól van, egy tisztességesen végzett MtoF SRS után.

Az más kérdés, hogy kedved van-e még utána szexelni/maszturbálni, miután az élettől is elment a kedved és legszívesebben felakasztanád magad.


"bár ezt tagadják az orvosok is és a pácienseik is."


Azért tagadják, mert nincs úgy. Mármint rendesen végzett műtét esetében.

De természetesen el lehet rontani olyan mértékben a műtétet, hogy odavesszen az orgazmuskészség. Például láttam képet elhaló csiklóról.

Természetesen elrontani bármit lehet.


"Mű vaginát még csak-csak ki tudnak alakítani, mű-péniszt azonban nem. (Csak dísznek lóg a helyén.)"


A metoidioplasztikával valódi, csak nagyon kicsi péniszt lehet csinálni.

A falloplasztikával van az, amit írtál: rendes méretű, de érzéketlen, csak dísznek jó péniszt eredményez, amiben egy mesterséges implantátum gondoskodik a látszólagos merevedésről: vagy kézzel kell pozícióba hajtogatni, vagy az egyik műhere egy pumpa, és azzal kell felpumpálni.


"Én is úgy látom, h sokaknak tragédiába torkollott az élete a teljes átalakítás után."


Igen.


"Megoldás: a shemale állapot (férfiak esetében)."


Még jobb megoldás: a férfi állapot, férfiak esetében.

2015. febr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!