Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van itt olyan akinek volt...

Van itt olyan akinek volt hasi zsírleszívása? Csak ahoz szól a kérdés!

Figyelt kérdés

Mikor volt? Mennyibe kerűlt? Hogyan vélekedik róla?

Még mi előtt bárki,ellen beszédbe kezdene! : igen szeretném megcsináltatni,mert nem ducinak hanem terhesnek néznek az emberek/még az orvosok is!!



2015. nov. 17. 07:45
 1/3 anonim ***** válasza:
43%

Az ilyen előttem válaszoló bunkó parasztok miatt kezd ez az oldal fárasztó lenni! Anyád beléd sem vert jó modort, vagy valamilyen emberi hangnemet. Nagy mulasztás volt a részéről!

Kedves kérdező!

Szerintem eleve tárgyalj egy plasztikai sebésszel!

2015. nov. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem is menj el egy plasztikai sebészhez egy konzultációra, mert így felelőtlenség lenne brmit is írni. Nekem volt egy mini hasplasztikám szülés után, mert a megnyúlt bőrt nem tudtam sporttal sem eltüntetni.

Veled kapcsolatban is sok kérdés felmerül, amit nyilván jobb lenne, ha orvossal beszélnél meg: sokat fogytál? Mindig ilyen volt a pocid? Szülés után vagy? Elég lenne a zsírleszívás? Alkatilag ilyen a pocid?

Drukkolok Neked, nekem sokat segített a beavatkozás!

2015. nov. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

"KEDVES" első! Örülj neki ,hogy te jobb voltál nyelvtanból nálam!De örömöd más az életben ne legyen!


Annak aki a kérdésemre válaszol köszönöm! Megy a zöld kéz.


8-hónapos a második gyerekem,ő császár metszéssel született. Ennek köszönhetően kissé megnyúlt a bőr a hasamon.Már lány/vékony koromban is volt rajta felesleg. De most kb. 2 éve,terhesnek néznek. Igaz hiztam is,de a hasamra a legtöbbet.


Teljesen elvesztettem az önbizalmamat! Már nemi életet sincs kedvem élni miatta. Sőt ha valakivel találkozom,szorongani kezdek. Mert tudom hogy mi lessz a kérdése... Minap egy gyermek orvos kérdezett rá.

Egyébként a házi orvosom ,nem küldött ezzel vizsgálatra,amikor panazkodtam neki. Azt mondta hogy ez alkati...

2015. nov. 17. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!